Decal-Soft, Revell uzvraća udarac!

Previous topic - Next topic

ubermagog

'softala' za nalepnice su baš postali tražena roba, evo posle Tamije i Revell izbacio svoj!
Kako izgleda sa slika, dobro radi posao. Ovo će verovatno uskoro biti dostupno i nama ovde, pa ...

http://www.ipmsdeutschland.de/FirstLook/Revell/Rev_Decal_Soft/Rev_Decal_Soft.html

sezan

Probao ga na prilicno debelim dekalima iz Condorove kutije i zadovoljan sam!Evo fotke,ali nije bas najbolja!Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

ugovorac

Mogo si bre da uradis bolju fotku.Sta se nalazi ispod dekala,sjajni lak ili gola plastika.Ako je plastika,onda ovo ne moze da bude merodavno.

sezan

Pronto pa dekali!Nisam mogao bolju da uradim!Veruj mi na rec da dobro lezu i prate linije panela!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Messerschmitt

А како се то тачно користи... :-[извинте на можда глупом питању,да ли се декал постави па се премаже тиме или се директно стави у то па на макету?

sezan

Postavis dekal pa premazes da ga omeksa!
Ne postoje glupa pitanja,nego glupi odgovori!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Messerschmitt

е сад,ја декале наносим тако што их потопим у сирће да се одлепе па онда их ставим на макету,хоће то представљати проблем,или морам користити воду?

sezan

U mlaku vodu ,pa ga postavis, pa malo sacekas, pa ga omeksas sa sircetom ili decal softom!  :mjetal
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dusko


Mislim da je sirce vise kao podloga da pripremi povrsinu a ova tecnost da je omeksa posto vidim da Micro sol set sadrzi dve bocice?