Drugi Novogodišnji Lavirint kup 13.12.2009

Previous topic - Next topic

divvac

jes poljak skup!
nego moram reci svima(koji su upuceni u to ;D ,mladja ekipa MK ) da sam negde u transportu od Bgd-Pan izgubio moj dragoceni model u ramzeri 1:1,  :cry plave boje, wash uradjen, sa urezanim panelima  :-[
moja Prva turska

lord sir giga

Pa kako divvac da izgubis model, jao bre pa sta ces sad da radis.

LukaBK

Sve u svemu bilo je extra :cheers,oce li neko postaviti slike???posto nisam imao aparat na takmicenju.... :headbang

Nemsy_29

Quote from: divvac on 13-12-2009, 22:33:32
nego moram reci svima(koji su upuceni u to ;D ,mladja ekipa MK ) da sam negde u transportu od Bgd-Pan izgubio moj dragoceni model u ramzeri 1:1

Pa kako bre...taman si trebao da ga kacis veceras  :hahaha :hahaha :hahaha :hahaha :lol :lol :lol :lol

divvac

Quote from: Nemsy on 13-12-2009, 23:30:05
Quote from: divvac on 13-12-2009, 22:33:32
nego moram reci svima(koji su upuceni u to ;D ,mladja ekipa MK ) da sam negde u transportu od Bgd-Pan izgubio moj dragoceni model u ramzeri 1:1

Pa kako bre...taman si trebao da ga kacis veceras  :hahaha :hahaha :hahaha :hahaha :lol :lol :lol :lol

sta ces?! to ti je nesreca... mozda ga je i stefan 'iscackao' iz mog dzepa a da nisam ni primetio!  :lol
salim se....nije stefan takav  :o
ali,stvarno im je zao,lepe emocije me vezu za njega  :love
moja Prva turska

Andrej

Evo i mene sa puta. Najbolje bi bilo da se prvo naspavam

divac šteta za maloga  :cry ;D


Bartsimpson

#82
Evo josh par slika dok ne stignu bolje...


Bine Logar


Warhawk

Odlično je bilo, puno zanimljivih maketa. Sve pohvale organizatorima  :super

Jedino je izložbeni deo bio nekako povučen u odnosu na ostali deo postavke. Bilo je i tu odličnih maketa koje je trebalo možda postaviti malo bliže.

Pored toga, utisci su samo pozitivni  ;D
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

petlyakov

Napokon je neko okacio slike profi kvaliteta, neko ko je naucio sta je fokus.
http://aircraft-planet.com/

sezan

#86
Cestitam organizatorima!Lep dogadjaj,kvalitetni ljudi ,ruzno vreme(al sta cemo) i dosta kvalitetnih radova!Par fotkica samo ,posto ce ko po obicaju Milan to bolje i kvalitetnije!Pozdrav svima!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sneni

Jako mi je drago što sam bio prisutan, makar i na kratko. Odlično takmičenje, odlične makete, sve odlično... Upoznao sam i par kolega s foruma, veliki pozdrav njima a i svima ostalima naravno ;D U nešto više od sat i po vremena uspio sam natrpati obilazak izložbe/takmičenja, kupovinu, naručivanje, obilazak postavke Muzeja (konačno da i to vidim 0:)) i pokušaj da sve to fotografišem fotoaparatom kojem je crkao displej ;D Nakon toga, pravac koncert (kakav koncert!!!) a onda u auto pa nazad kući... evo probudio sam se prije sat vremena ;D

Ako slike budu čemu valjale, nabaciću ih na forum.

Još jednom, sve pohvale :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Poseidon

Vidim da je bilo veoma lepo i puni stolovi maketa...još sam ja nameravao da donesem dve podmornice u 1/72...ceo moj sci-fi program i bar jedno 4 avina u 1/32...pa ne bilo mesta....stvarno je bilo sjajnih maketica  :super

powerslave

#89
Sve pohvale organizatorima i maketarima!!! :bravo
Sve na nivou!!

Znači treći novogodišnji " _______________" kup biće održan na prvom spratu muzeja,koliko vidim :zvizduc.Može taman stolovi oko orla, i SIG ispred  drugih aviona.