MIG-21 BIS-K 17222

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je moja sledeca maketa.za orao jos nemam zivaca tako da odlucio sam da uradim jos jedna zvezda 1:72 mig-21 bis maketa.ovaj bis bice SFRJ rv i pvo mig bis-k naoruzan sa 4xr-60 i 2x r-3r.maketa bice uglavnom OOB jedino sam dodao pavla km-1m sediste koje jos treba da bude doradjeno.ugradicu i HUD u samoizgradnju i to je to.dekale koje cu da koristim su LH migs in yugoslav skies.


Goran A.

Boja kabine je malo intenzivnija nego sto bi trebalo. To je bleda boja.

Nemsy_29

Po obicaju praticu ovaj rad kao i sve ostale.Ja jedva cekam da bacim ruke na jednog Zvezdinog BIS-a(cim stigne kod nas  :P)
Samo napred...Bice ovo josh jedan odlican rad  :cheers

P.S. Mogao si rad u kampanju da stavis  ;)

PELE

Malo ti 'bega ona crvena kod instrumenata...  ;D

Sredio to ili ne, izgleda odlicno. Ionako se nece videti.

Nece me cuditi da sutra vidim topic u "Zavrsenim maketama" pod istim imenom...  ;D


Pozz

dragan_mig31

danas sam malo radio na maketu.matirao sam kokpit i ofarbao radom.sklopio sam maketu i opet sam odusevljen od to da se maketa jako lepo i lako sklapa.ovih dana cu da radim malo na naoruzanja i stajnoga trapa.


dragan_mig31

danas sam ofarbao maketu.koristio sam MM 1728 light ghost grey.na slike se nevidi bas dobro ali boja uzivo izgleda puno bolje i tamnije.ovo je sve zbog blica.dielektrike sam ofarbao sa MM dark green(malo osvetljena) a izduv je tamiya aluminium enamel.kutije stajnoga trapa su tamiya aluminium + MM yellow zinc + green zinc chromate.


PELE

Wow, odlicno izgleda! 

Jos kada mu postavis stencile, pa oznake... ma milina!  :)

Jedva cekam nastavak.


Pozz

Goran A.

Kutije trapa treba da budu tamnije i zelenije. Ovo sto vidim je zuto ako se ne varam.

dragan_mig31

gotovo za danas.postavio sam LH oznake.super su legle.koristio sam samo mr. mark softner.sutra ide prljanje i matiranje.ostaje jos da ofarbam naoruzanje i tockove....





AG02,boja na fotke izgleda zuto ali uzivo je nesto izmegju zelena i zuta....

petlyakov

Quote from: AG02 on 28-12-2009, 16:49:13
Kutije trapa treba da budu tamnije i zelenije. Ovo sto vidim je zuto ako se ne varam.

Dobra ti je boja za unutrasnjost st. trapa.

Ne treba da budu tamnije i zelenije. Na BISu su bas tako zlatno zuti cink hromat, pa zaprljan uljem i prasinom.



Malo wash-a i drajbrasha i bice kako treba.

dragan_mig31

danas sam isprljao i lakirao 21ec.lakirao sam sa polusjajni lak ali na slike se nevidi bas.dodao sam i lansere za rakete...



airbamby

Lep nema sta... 0:)
Probaj da sredis malo zastavu sa leve strane, na fotkama bar deluje da ti je crvena malo pobegla
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

dusko

Super izgleda nadam se da je uzivo jos lepse.

PELE

Too, odlican Migonja!

Svidjaju mi se dupli lanseri, jos samo R-60 da nakacis... :)


Pozz