Santa Lucia

Previous topic - Next topic

crni gusar

Santa Lucia je ribarski brodic sa obala Sicilije a koriscen je u trgovacke svrhe. Ovde su dve varijante makete,jedna u beloj bolji a druga u boji drveta. Maketa je dugacka  70cm...























Sandman

model u boji drveta je mnogo lepshi ;)

airbamby

Apsolutno se slazem, iako je kvalitet rada jako visok, ovaj drveni je atraktivniji.
Svaka cast na radovima
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Messerschmitt

Мени су јако лепа оба, ал' бих предност ипак дао овом белом!Свака част за детаље и квалитет израде :super

crni gusar

Hvala lepo,to su samo razne varijante rada(farbanja)koje je posledica mojih pridrzavanja plana tj seme farbanja ili zelja onog ko hoce da kupi odredjenu maketu. Stim sto u svakom slucaju kvalitet rada mora biti jako visok i na nivou!

Iwtcha

Kao što sam rekao na OMF-u, tvoji radovi me ostavljaju bez teksta. Vidio sam mnogo drvenih maketa brodova, ali ove tvoje ih sve nadmašuju. Svaka čast majstore :super

gasha

Sidra si radio od udica? Mozda bi trebalo da vrhove malo obradis kako ne bi licili na prava sidra, ovako zapada za oko kao ogromna udica na brodu. Ostalo sta reci,  :bravo

aca

Kao i svaki put zadivljen sam tvoim radovima i odgovorno tvrdim da si pozitivno lud "SVAKA CAST MAJSTORE".Prednost dajem belom brodicu jer me nekako podseca na davne dane kad su slicni brodici bili usidreni u gradicima gde sam bio na moru.I ove trokrake W.M.C-ove udice su dobre samo mi se cini da ova niklovana je malo veca nego ona crna.U svakom slucaju svaka cast.

LordNelson