Mil Mi-8,Hobby Boss u 1/72....

Previous topic - Next topic

KuKLiNsKi

ma gle j**e se meni da ti iskreno kažem, slike sam stavio u obranu kolegi a ljudi neka sami presude

Kerber

Lopta dole gospodo! Mnogo ste se zahuktali. Cekajte da zavrsi covek, a potom, kritikujte, ako ko sta ima.

boom.boom

#47
Ja nikad ne komentarišem Milanove makete. Nema tu šta da komentarišem, ćutim i gledam! Što se mene tiče, milanovu maketu mogu proglasiti najboljom na netu već i kad najavi da počinje a ne pre nego li je završi. Da li me to čini vidovitim? Ne, samo realnim!
A ova rasprava o garavljenju elisa je stvarno poprimila nepotreban ton. Svako od nas može i treba da uradi model prema svom nahodjenju. Važnije je putem modela preneti utisak o nekom aparatu a ne njegovu sliku. Nije ovde stvar u realizmu već u dočaravanju, a to je Milan doktorirao!
Ovakve polemike jesu konstruktivne, samo ne moraju biti i ostrašćene.
UŽIVAJTE U MILANOVIM RADOVIMA! JA SIGURNO HOĆU!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

dragan_mig31

Ja bi svima preporucio da malo manje suflerisu po forumima a da puno vise rade makete u realnom zivotu.

Janjic

Quote from: dragan_mig31 on 12-10-2013, 10:44:57
Ja bi svima preporucio da malo manje suflerisu po forumima a da puno vise rade makete u realnom zivotu.
:super
凸(¬‿¬)凸

dusko

Mozda malo vise garezi mozda i nije nisam uzivo video letilicu ali vrhunski rad na pomolu ,uostalom i Pikasove slike vrede milione a na njima ljudi nisu bas najvernije docarani.

Ćomi

Ja da se pitam-ja bi' tu proterao !  ;)

Pozz,
Ćomi
No signature.

Mikoyan29

Maketa ludacki izgleda, jedva cekam da je vidim gotovu   :mjetal
Ne mogu da zamislim kakva bi bila u 1/48, posle Milanovog upgrade-a  :naughty
MK "Oluj"