SU-34 italeri 1/72

Previous topic - Next topic

Sandman

u autentichnost boja necu da ulazim jer mi se svidja kombinacija bja koje si upotrebio, a da si lepo ofarbao - jesi! Prelaz boja mi se svidja... dovoljno blag, a opet i dovoljno oshtar za ovu razmeru....

wash ti je lepo ispao, i fino istiche linije panela... samo shto si prvo trebao da zalepish dekale, jer ce sada dekali da ti pokriju deo ovog prljanja linija panela, a prljavshtina se na pravom avionu skuplja ne samo preko kamuflaze nego naravno i preko oznaka koje su ofarbane! ;)

jedino bih ti skrenuo paznju na detalj korena desnog vertikalca - vidi se linija kalupa na onom malom ispupchenom delu, sad je mozda kasno da to preshmirglash da se ne vidi, ali ubuduce pre farbanja proveri samo da li je neki detalj ostao neobradjen, kako ne bi kvario opshti utisak kasnije ;)

sve u svemu, jako dobar rad za sada, chekamo dekale - nakon lepljenja dekala, premazi ih prontom ili gloss lakom (shta si vec koristio) kako bi ih zashtitio, a zatim preko njih josh malo washa nanesi da ti delovi linija panela ne odskachu od ostatka makete!

dusko

Lepo je ispalo samo jos dekali i bice super.Eh kad bih postigao produktivnost kao i ti :( ali nadam se da cu uskoro zavrsiti.

mig-29

evo i nekoh novih slicica........nanesena je bela na nos, na nekim krajevima, i ofarbane su kutije stajnog trapa............





toliko za sada! bice i dekala tokom noci...... ;D

PELE

#18
Pozz...

Stvarno deluje onako...vanserijski.  ;D

Jako lepo izgleda za sada! Samo napred!

Suhoj


sezan

Definitivno nije tacna kamuflaza ,ni boja ,ni "oblik" ali svakako je lep!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Nemsy_29

Uuuu expresno je uradjen...Svidja mi se  :cheers

oddball

Ulozen je trud i to se vidi. Dobar prelaz izmedju boja, cini mi se taman koliki bi trebao biti. Da sam na tvom mestu naznacio bih panele kada su vec tako lepo urezani. To ce mu biti dodatni plus.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

mig-29

evo postavio sam naoruzanje(vecinu) i neke osnovne dekale......




ostatak sledi u toku dana.... 8)

mig-29

maketa je trenutno 95% zavrsena.........ostalo je da malo zaprljam oko dekala, zatim da ga lakiram i to je to! bice jos slika kasnije........ pozZ




Nemsy_29

Svaka cast za brzinu i kvalitet  ;D

dragan_mig31

dobro je :) mada mi je kamuflaza nekako previse plava.ovo je sve stvar ukusa...

oddball

Meni deluje jako dobro, plus se pridruzujem Nemsyjevim pohvalama.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

GBU-10

Vidi se da je ulozena mnogo truda i strpljenja,narocito si ga lepo ofarbao
ajd sad to sve prebaci u zavrsene makete sa dosta slika