Albatros AL-KA, 1/72 rezin L&M

Previous topic - Next topic

anki

Gotova je i Alka. Dakle jos jedan 1/72 rezin od L&M. Iako maketa izgleda jednostavna i ovde je bilo dosta posla oko sredjivanja rezina i uklapanja krila tako da nije za pocetnike niti za 24h kampanje. Maketa obogacena sa detaljima u kokpitu, jednim venturijem na levom boku i znakom Albatrosa na vertikalcu. Izabrana SMB sema mi se ucinila argumentovanija od sastavnicom predlozene crvene.

Slike su na zalost sa mobilnog fotografisane malo sa malo bez blica.






Kerber

Ima li sanse za koju bolju fotkicu?
A da uzivam u ovim raritetima - uzivam stvarno !

sezan

Izgleda da je lepo uradjen ,ali da nebi nagadjali vidi napravi bolje fotke!Pozz!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Dada

Ih, Anki, gadjas me u slabu tacku :) Odlicno ti idu ove kraljevske pticice :)
Samo ako je moguce lepse slike uradi... Sta je sledece na redu?

Biba Struja


anki

Trenutno nema sanse za bolje slike ali videcete sve ove rezinske malisane uzivo u decembru na takmicenju u Beogradu u izlozbenom delu. E onda moze neko da ih islika i posalje mi fotke da ih zamenim.

Inace sada je na radnom stolu Ikarusov Aero 2 prototip i to u fazi gitovanja. Zavisno od drugih obaveza trebalo bi i on da bude gotov do takmicenja. To ce biti 8. domaci rezinac sa temom VVKJ u aprilu 1941, a ukupno 17. maketa na istu temu.


sezan

To za fotografisanje u decembru cemo lako!Odprilike nas pedesetak nosi aparate pa mozes da biras "strelca" ..a boga mi i "pusku"(@Milan18111 ima dobru) ,pa cemo to da uredimo!Pozdrav!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

vlajko&marko


medico

fotke su ocajne ali se za meketu ne moze reci isto  ;) bas lepo , uvek pozdravljam izradu makete iz domace vazduplovne istorije !