F-14 1/32

Previous topic - Next topic

mig-29

odlucio sam da zavrsim ovu davno zapocetu maketu.....u pitanju je F-14 Revell-Monogram u 1/32.nisam bas odusevljan maketom, ali sta je tu je! pre par meseci sam odradio kokpit(ne bas sjano, jer nisam imao iskustva) tako da to nece biti bas najbolje......bice tu gitovanja i svega ostalog.......buduci da nemam neke dodatne delove(rezinske,ili neke druge) maketu cu raditi ovakvu kakva je, pa sta ispadne,ispadne! 8)







Suhoj

Meni to deluje jako lepo!
Kokpit je bas ok ispao!

dusko

Stvarno lepo izgleda nista ne brini nastavi dalje.

majstor Kole

#3
Zdravo MiG-29,
ovaj rad ti je odličan, pre svega ljubav prema detalju u izradi kokpita.  :bravo
Oduševljen sam. Nastavi dalje tako i ne plaši se ničega. Siguran sam da će na kraju biti ekstra maketa, iako nije ona od TAMIYE. Šta se mene tiče i radova koje sam video po svetu, tvoj ja veoma lep, pedantan i precizan.
Neka ti sa srećom budu dalji radovi i ne posustaj kod negativnih komentara!

:caooo :caooo :caooo

mig-29

Meni je kokpit srce makete! ;) sta god drugi pricali, na maketi je (po meni) najteze raditi kabinu! moras da budes precizan,pedantan, i da imas strpljenja........za majstor kola: tek ce da bude izrade(prati tok rada mog ljubimca Gekka, na kojem ce kabina da bude na prvom mestu!)
hvala svima!
Pozdrav........ :)

oddball

Kabina mi deluje sasvim pristojno. Ok, mozda je trebalo malo tu i tamo ispraviti koju liniju, ali zaista bez bilo kakvog neiskrenog zavlacenja - meni izgleda sasvim dobro.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

matilda

sto se te kabine tice,mogao si mu dati malo po draj brashu i malo po nekakvim washovima i tako tim kerefekama. f 14 je mator avion tako da su verovatno malo izjandjali. ali dobro sad. samo ga radi i kaci slike. lepo ide za sada.

Vizant

wash ne sluzi samo da izandja kabinu, kao i drybrash a o tome je prichano 100 puta
wash sluzi da napravi senke tj neke sitne detalje "uzdigne" i chini ih bolje uochljivim jer su u maloj skali
kad imash 5 kabla ofarbana u sivo nista se ne vidi a kad se operu washmo tachno se razdvoje jer  wash prodre izmedju i tako "osenchi" a dribrash ili suva cetka naglasi detalje jer je u svetliojoj varijanti od osnovne bolje i izvuche ivice.... u ostalom ova kabina upravo to pokazuje da plache za washem ima u onoj tehnici u 10 faza
za perfetkni kokpit na interenetmodeleru ima link na MK.