Kampanja "Cufte - nekad i sad"

Previous topic - Next topic

PELE

Mozda cu se i ja pridruziti sa jedim Zeroom...

djnik

Ko pravi najbolji Zero ili Raiden u 1/72?

cherny

Zero - definitivno Fine Molds, samo varijante A6M5 i  A6M3. Hasegawa ima odlicne sve varijante Zeroa, ali je Fine Molds ubedljivo najbolji. A Raiden -Hasegawa.

djnik


JUNKERS


Sandman

ako ima josh zainteresovanih (a u anketi se do sada za ucheshce prijavilo nas 21!), vrlo rado cu produziti kampanju do kraja godine!

djos & filip

NAs dvojica zavrsavamo jednog Hurricane MkIIC u nasim oznakama i cim to uradimo do kraja ovog meseca radili bi Hasegavinog A6M2 (Saburo Sakai) vec smo jednog odradili za poklon, a sada bi za sebe :)

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Hartmann

Posto sam zavrsio Arada, upadam, ako moze.

Stara "Tamiya" Nakajima Ki 44 "Shoki"
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Sandman

moze.. upadaj... ;)

produzicu onda kampanju do kraja godine..

radicesh NMF avion ili neki maskirni?  ::)



Hartmann

MeNtalni, da krenem sa Alkladom  :mjetal
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

divvac

mogao bih i ja da se ubacim sa Academy A6M5c type 52c Zeroom :)
:pilot
moja Prva turska

Sandman

izvoli.. upadaj - kampanja je produzena do kraja godine... ;)

Sandman

Samo da podsetim uchesnike kampanje da je ostalo josh nekih mesec dana do kraja kampanje...

Sandman

Pozdrav u Novoj godini - zelim vam svima srecnu 2010. i da vam se sve zelje ostvare!

Proglashavam kampanju "Cufte - nekad i sad" zvanichno zavrshenom!

U toku prethodnih 12 meseci za kampanju se prijavilo ukupno 7 uchesnika, od chega su 4 uchesnika zavrshila svoje radove - mozete ih videti u zasebnom topiku:

http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,8513.0.html

Preostali radovi kada budu zavrsheni, slike neka budu kachene u okviru vec zapochetih topika, bez obzira shto je kampanja zavrshena.

Nadam se da su uchesnici uzivali u svojim radovima, i da vam je kampanja mozda malkice priblizila vazduhoplove sa japanskim oznakama, i mozda eventualno pobudila interesovanje za neke buduce projekte bazirane na ovoj tematici ;)

Do neke sledece kampanje, pozdrav,
Srdjan