1:72 Soko j-22 orao

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Bravo fino ovo napreduje! Bice ovo lep Orao  ;)

Boki

Ima tu dosta posla, izgleda. Lepo napreduje :cheers. Samo napred ;) .

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

dragan_mig31

nazalost danas mi je neka shit krep traka povukla boje.ove humbrol boje uopste nevolim jer je boja povucena sve do prajmera koji je mr color neka siva boja.sad sam osmirglao maketu na pojedina mesta i sutra krece farbanje 2.0.

dragan_mig31

nakon 2 dana muke oljustena boja (humrol sucks) uspeo sam da presmirglam osteteni deo kamuflaze i da opet sve freehand ofarbam.nadam se da vam se svidja.



oddball

super je, jos kada legnu dekali i izvuces panele bice jos bolje.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

ovo je maksimum sto sam mogao da izvucem sa jednu ruku.zavrsetak ce da saceka moj oporavak oko sredine narednjeg meseca kad mi skidaju gips.



Kerber

I mislio sam da je rezin opasan, a ne ko sto kaze G-din Miklusev...polomio ti ruku?!?  :D
Sta je to bilo, bre crni Dragane? ???

PELE

Dragane, fenomenalan je! Najlepse mu stoje JRV petokrake! :)

'Ajd da se sto pre oporavis i da nastavis sa maketarskim majstorijama!


Pozz

malifly

Prelep orao!!! Sva cast, zelim ti brz oporavak! :super :cheers ;D

Goran A.

Razmissjao sam ranije da nabavin jednog ali sad... pa ne znam bas, Miklusev nije nista pricao o ovome..

AEROPOXY

Quote from: AG02 on 30-04-2010, 18:13:42
Razmissjao sam ranije da nabavin jednog ali sad... pa ne znam bas, Miklusev nije nista pricao o ovome..
O cemu? Da lomimo ruke?

Goran A.

Nisi nam rek'o da mora bas toliko da se upire, da koske pucaju. (za one koji se uklucuju u pola topika-u pitanju je sala, da ne ispadne da miniram rad gazda Mikluseva.

AEROPOXY

Quote from: AG02 on 30-04-2010, 18:52:00
Nisi nam rek'o da mora bas toliko da se upire, da koske pucaju. (za one koji se uklucuju u pola topika-u pitanju je sala, da ne ispadne da miniram rad gazda Mikluseva.

Iskreno, Orlovi koje je Dragan radio su iz prethodne serije, iz 2009.

Smola je krem boje (Bayer Baymidur)i zaista je mnogo tvrdja od ove bele (R&G) koja se sada koristi u proizvodnji.
Takodje, u odnosu na V.2009, ovaj V.2010 je sa unapredjenim rasklopom i detaljima, narocito stajni trap i usisnici, koji su visedelni. Kompletno nova maketa, nema nikakvih dodirnih tacaka sa prethodnom, sve je pravljeno novo, osim sedista, koje je kopija onog iz Jumo G-4.

Sto se miniranja rada  i prodaje tice, samo udri, ne potresa me, ima jos Orlova u ponudi i kod drugih proizvodjaca, pa izvolite, ja i ovako ne uspevam da napravim dovoljno.

Goran A.

Ne pada mi na pamet da kritikujem domace proizvodjace a kamo li da udaram u bilo kom smislu, razlog je nadam se svima jasan! Sta god i kako god da se uradi, dobro je.

Kerber

ja zapoceh sa salom, pa se prvi izvinjavam ako sam pogresno shvacen...samo sam hteo da zezam Draganceta...nista ozbiljno !