MiG-23BN Iraqi Air Force

Previous topic - Next topic

PELE

Pozz svima...

Kupih juce (ne ja licno) ovu maketu na takmicenju. Vidim da se dosta razlikuje od Academy-jevog MiG-a 23S (mislim na detalje). MiG-27 se dobija u kutiji u kojoj su 3 rama + 1 providni za canopy-jem. Na prvi pogled deluje sklopljivo i detaljno, ali ce biti dosta samogradnje u kokpitu...

Odlucio sam se za Iracki, posto ima po meni najlepsu kamuflazu:



Sinoc sam slikao neke detalje, od sada kacim slike malo drugacije... (ne kradem fore ni od koga, tipa ARC, samo hocu da sto bolje predstavim radove :) )










Neophodno je da dodam ojacanja kod canopy-ja i jos neke senzore kod prednjeg stajnog trapa da bi bila BN verzija, usisnike takodje.

Maketu pocinjem u ovaj petak (imam fore 3 nedelje  :super), tako da bih trebao da zavrsim maketu, kao i par "domacih" maketa...

Toliko za sada,

pozz...

lord sir giga

Ajd dade ti sebi rok, pa probaj ga ispuniti.
Svidja mi se kako si sredio slike, i ne krades fore niodkoga, vec je neko napravio program da bi moglo da se tako radi.

InFlames

opaki avion! jedva cekam na start!  :super

sezan

Lici mi na Hasegawin mig-27 koji sam radio!Ajde sad pokloni se i pocni!Pratimo!Srecan rad!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Bojan Ue

Lepo lepo, opet ce biti atraktivna kamuflaza!  :super Srecan rad!

Suhoj

Hoooah!
Ajde da vidimo MiG sa "svetom" kamuflazom ;D ;D ;D

P.S. Za slike: u stilu ARC-a je :jok
Salim se, dobra je fora :cheers

Dada

zavrsi prvo sejbra, emila i ostatak...

PELE

Hvala svima. Bice u petak dosta slika...

@papa_bear: Sabre-a cu da zavrsim, ali nece dalje od police... Messer-a zavrsavam, Spita takodje. Radi se i MiG-19, samo ima dosta da se gituje.

U steku imam Su-24 i MiG-25PD. Sukhoi ce biti sa Ruskim/Sovjetskim ozakama, a MiG sa Libijskim. :)

Imam fore skoro mesec dana, necu nigde da zurim.


Pozz

Dada

'ajde ne femkaj se za sejbra... Samo ga sredi. Veruj mi tih mesec dana ce proci dok tri puta prespavas... Neces stici ni da se okrenes...

PELE

Ako hocu da Sabre lici na nesto, moram onda samo njega da radim... Radim Italerijevim gitom, sve zagitovao, ismirglao i krenuo da urezujem panele. Naravno malo jace pritisnem i sve se zivo ljusti, i runi. Mislim da ne zasluzuje da nosi JRV boje, ali videcu sta ce biti sa njim. U svakom slucaju, nece zavrsiti u kanti.

Necu vise u O.T


Pozz

oddball

Dobro deluje ova maketa, izgleda kao da se sama sklapa. Odlicnu si semu farbanja odabrao, svaka cast. Strpljivo i bice super avionce.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

PELE

Danas sam malo radio kokpit, dobro se uklopio s obzirom da je sve samogradnja...

Kada ga zavrsim i ofarbam, okacicu slike.


Pozz

PELE

#12
Mali update :

Danas je bilo malo samogradnje u kokpitu i gitovanje polutki trupa, nista specijalno...







Toliko za sada...


Pozz

ubermagog

pa jel kombinuješ dve makete, akademijev mig-27 i 23 da bi dobio 23bn?

PELE

Ne kombinujem, preradjujem MiG-27