ICM 1/72 Messerschmitt bf 109 E-7

Previous topic - Next topic

voja

Bravo za Messera, odlican je. Ja tu ne bih nista dodavao, sve si dobro odradio.
Bas bi mu legla jedna dobra podloga, africka.

.

Bojan Ue

E bravo Vojo to sam nesto i razmisljao, steta da ovako "go" stoji, dobro ce mu doci malo peska.  :D Imam i jednog Kettenkrada u 1/72 i dosta burica i kanistera sto dolazi sa Academijevim Meserom pa se to da lepo uklopiti. I jos par palmica i to je to. Bice to novi izazov za mene pa cu da vidim kad budem imao malo vise slobodnog vremena!  :cheers

Lud13

Mm..me very like :):)
Lep Messer, ja sam isog radio ali u 1:48. :0

Sto se zbrke oko pilota tice...Ovim Messerom jeste pilotirao Werner Shroer ali samo prilikom snimanja
dobro poznatog niza fotki  za magazin Signal. Inace pravi pilot je bio Franz Elles :)

Pozdrav i Messer Uber Alles :)

Bolje se četkom skor, da ne može uraditi!
Meni izgleda veoma uspeo ali bi ga tanji sloj boje (iz airbrusha) učinio još finijim.
Nadam se, da češ ga uskoro uspeti nabaviti, ako ga još nemaš.

Inače skidam kapu za pojase na sedalu.

Josip

djos & filip

Ovo je stvarno lepo ispalo.
U prvom trenutku sam se zapitao kako si tako mekano odradio kamuflazu, tek kad sam se zagledao bolje na slikama se vidi da je radjeno cetkicom. Digitalna fotografija je prokletstvo. U prirodi ovo mora da izgleda mnogo dobro.

Mene ceka ista maketa.....ako ispadne priblizno ovakva bicu zdovoljan.

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

PedjaEU

Super je ispao, motling je sasvim korektan! :super Samo nastavi sa komplikovanim shemama, svaka je novo iskustvo a pogotovo kod Nemaca.

Ako me secanje ne vara, negde sam procitao clanak kako je miksovanjem Tamiye i ICM-a (od jednog trup a od drugog krila) napravljen super tacan Emil, a da se sve uklapa bez mnogo problema. :naughty Potrazicu clanak pa cu da vam javim...

Bojan Ue

Hvala jos jednom svima na komentarima!  :cheers
@JZ- u skorije vreme ne nameravam da uzimam bras, sto zbog finansija sto zbog tehnickih mogucnosti, jer sam ipak jos malo student sa nesredjenim stambenim statusom ali jednog dana u bliskoj buducnosti vrlo moguce  :think

Aranza

Vrlo lijep rad, shema točna , izrada precizna. Ima odličan touch!! Bravo kolega.