masters of miniatures senta 2010

Previous topic - Next topic

Profa

Ako si širok 20ak cm, možeš da upadneš između Goginog i Boletovog sedišta (mislim da te nijedno neće pustiti u svoje :think).
A mo'š i da biraš - ako ćeš u gepek, da paziš da ne pokarabasiš makete, a ako ćeš na krov imaćeš povetarac u kosi i još da uživaš sunčajući se :naughty. U slučaju suprotnog vremena poneti neki jači kišobran, moj je atestiran samo do 150km/h. ::)

Šalim se, naravno ;), videćemo šta može da se uradi. Ide i Aca, možda će on imati mesta. O tome dalje na PM
Bogu fala što sam Lala! :)

PELE

Definitivno dolazim!

Zanima me kakva ce berza biti? Standardno M-Hobby, Lavirint, Aeropoxy?


Pozz

pekar

  :'(Prijatelju moj nikako mi se neda da ponovo dođem u Sentu .
:'(Žao :'( mi je ali .....biće dana
IL-76

gmiserbia

Koliko odokativno ima od Zrenjanina do Sente? :think
Ako zna neko jel'?

Profa

Alla Madonna... Jel' si čuo za ViaMichelin.com, Google Maps i sl.? :headbang
100km
Bogu fala što sam Lala! :)

gmiserbia

Quote from: Profa on 21-08-2010, 07:32:15
Alla Madonna... Jel' si čuo za ViaMichelin.com, Google Maps i sl.? :headbang
100km

Ili tacnije 85km. :zvizduc

Rookie

Ej kolege, je l' neko zna naziv ulice i broj? Imam navigaciju u kolima pa bih da ukucam šta treba, a ne samo "Senta, bilo koja ulica itd".

Rookie

Upravo sam sam rešio svoje pitanje uz malo surfovanja  :)

Glavni trg 3

IGO Maps nema brojeve u ulici, ali te vodi do same ulice. A onda nije tesko.

modellius

Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

modellius

doslo je do blage izmene u programskoj shemi takmicenja, naime
"13:00 – 17:00 poseta spomen vidikovcu bitci kod Sente"
nije moguc, pre desetak dana velika oluja je zadesila Sentu i nanela velike stete na vidikovcu, te poseta istog nije moguca posto se vrse radovi na sanaciji nanete stete, izvinjavamo se svima
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/


tenk

evo vratismo se (delimicno)iz sente.bilo je vise nego odlicno!organizacija savrsena,satnica ispostovana do u minut,pasulj fantastican kao i obicno,druzenje na zavidnom nivou,naravno puno lepih maketa(240 ako se secam?!)ljubazni domacini(hvala dekiju,ceci i svim clanovima modellius-a na svemu sto su spremili i pripremili i sto nas istrpese ova tri dana!)veliki broj ucesnika iz madjarske...jedino je buvljak bio malo losiji sa ponudom maketa ,kao sto vec rece nesa,ali bilo je rezina i stand sa madjarima koji su imali gomilu braseva dizni ,igala ,podloski i svega sto vam treba za bras,pa cak i par kompresora...sve u svemu proveli smo se bogovski,videli stare drugare i stekli neke nove ,kupili po nesto doneli nesto medalja i diploma,ali to je najmanje vazno...ko nije dosao ima za cime da zali!vidimo se u kraljevu boze zdravlja!












www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

tenk

www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

lord sir giga

ma batali sve makete, kao i ovog zenskog strelca, ali je slika vitrine s kolacima najbolja.
Opet ja po starom, al sad ozbiljno diorama sa Sermanom i STUGom u trsci mi je najbolja (barem sto se tice diorama), onda dolazi MAZ s tenkom na njemu, pa MiG-29 Pepsi.

Milan18111

 Lep i vedar dan!Kao stvoren za druzenje sa kolegama u osuncanoj Senti.
Sve je bilo onako kako reputacija ovog mitinga kaze.Hvala organizatorima na gostoprimstvu!
Pozdrav kolegama ,vidimo se u Kraljevu!
Slicice.....