Mig 29 SMT Moje Desert oznacavanje :D

Previous topic - Next topic

yahhoo

Ok pozdrav svima. Nasao prodavnicu, kupio miga-29 koji je solidno prodavan drugim drzavama i poceo sklapati. Prvo sam bio optimistican u vezi sklapanja ali kada su dosli oni nano-sitni delici..... :mad:

No glupo mi je bilo da stavim ruski hladni kamo, i bilo koji drugi. Odlucio sam da stavim svoj :) Kad vec ne mogu da budem inzinjer u pravom zivotu mogu ovako :razz:

No farbanje mi je zadalo muke i mislim da je lose...... Ali bar sam pokusao i izvukao pouke iz farbanja........

Par nano-sitnih-izfusarenih delova je puklo.....ali nema veze, ne predajem se :)

Evo slika postavljacu kako posao bude privodjen kraju.































matilda

interesantno...
mig 29 smt... cekaj malo, na tom casu nisam bio, ko to pravi,koja je razmera u pitanju?

rad... xmmm?!!

trebao si da ofarbas unutrasnjost kabine, sediste...
kada farbas cetkicom , farbas sa fino razredjenom bojom a to je bar pola pola (razredjivac-boja)
obavezno dozvoli da se boja koju prvo nanaosis dobro osusi, tada nece doci do ovog mrljanja i mesanja boja.

yahhoo

Da, to je poboljsana verzija miga u stvarnosti. E sad pravi condor firma. Namerno sam izmenio camo jer je onaj Ruski mnogo hladan. Boje se nisu mrljale ali sam se prevario pa sam na ivicama isao cetkicom kako ne treba i skupila se sa druge strane farba. To je lose ispalo. A u kabinu sam zaboravio da stavim nalepice ali ipak je ovo 1:72 tako da nije toliko bitno. Isto tako i farbanje zaboravih. To ce morati sledeci put. :P

RILE-NS

Kolega koja ti je ovo maketa po redu?