Rackham, Griffin Magistrate, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder

Opet ne bas moj najbolji rad, ali nije ni tako lose... Doduse, slika je opet ocajna, tako da figura znatno bolje izgleda uzivo :P



Sto se tice backgrounda:
Magistrati su oni koji sire pravdu po Akilaniji, zemlji Grifina... Bore se protiv onih koji ne veruju u istinu Jednog boga, Merina, protiv jeretika i svih onih koji pocine neko zlo... U tome im pored vatrenog oruzja i velikog maca pomazu i chuda koja prizivaju uz pomoc svog Boga...

Aki

nema veze sto nije najbolji,ali ipak je odlican
ima zanimljivu biografiju

Balder

Hvala :) Inace, ne radi se o karakteru, vec o manje-vise obicnoj jedinici, magistrata ima svuda po Akilaniji, oni su neka vrsta policije :)

Aki

ako su oni neka vrsta pozitivaca,ko su onda negativci ???

Balder

Hm... Nije da bas shvatam pitanje...
Aarklash je kontinent na kome se nalazi veliki broj razlicitih rasa... Tu se uskoro sprema Rag'narok (svaka slicnost sa Nordijskom mitologijom je slucajna :D), poslednji rat izmedju svih rasa, ali prethodnice tih velikih bitaka su Sukobi (Confrontation) na sta se svodi ova igra...
Sto se tice rasa, podeljene su u tri grupe, Paths of Light, Destiny i Darkness... U Paths of Light, ulaze i Griffini Akilanije, ovi koje ja skupljam :) Tako da, da... oni su dobri... Paths of Destiny su neutralne armije, koje cuvaju svoje teritorije, a Paths of Darkness su one armije koje zele da uniste sve ostalo... Oni su zli :)

Inace, ja NIKADA ne igram sa zlim armijama, niti kupujem njihove figure, tako da, sve od mene ovde je Paths of Light, eventualno Destiny (ako se radi o Rackhamu) :)

Aki

aaa,sad shvatam :)
sto ne igras malo sa zlocama >:D

Balder

Ne volim zloce... Ruzni su i odvratni... Jednostavno, sem zbog toga sto su zli, njihove figure su mi antipaticne... Cak i kad za neku znam da je lepo tehnicki uradjena, ne moze da mi se svidi... Sem eventualno, Dircovskog Neuromansera, ali dobro :)

milanco

Bravo jos jedna lepa figurica iz tvoje riznice.Nastavi :o :o :)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju