Rackham, Miséricorde, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder

Hodajuci prostranstvima Bran-o-Kora, Mira je imala viziju... Cela Akilanija je zasnovana na lazi, jer Arkavijusa, proroka, ubio je prvi papa, u zelji da ima moc nad ljudima Akilanije koji veruju u Merina.
Danas, Mira, bezi od Inkvizicije, verujuci da u sebi nosi vatru Merina i snagu Arkavijusa, krije se iza maske i imena Misericord... Juri je Saphon, koji veruje da je ona unistila Arkavijusov grob...

Iako u igri nije nista posebno, Misericord je fantastican model... :) Znatno lepsi od Mire, tj. prve inkarnacije...
Kao sto se da primetiti, malo sam imao problema sa bojenjem maske, pa je ispala ruzno, ali sam ostalim zadovoljan... :)


milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Dada

Lepo, lepo, mene ceka kada zavrsim sa ovim avioncicima jedan crnizmajchek od 25cm...

Balder

To bi bilo lepo videti :) Kacis slicice, nadam se :)

Srdjan

Balder, hajde mi ucinis jednu uslugu  :) Uslikaj sve svoje figure onako na jednoj grupnoj fotki... bas me zanima koliko ih ima... a mozes da ih podelis i po rasama...  :D ;)

Balder


Srdjan

Kad pre odgovori... pa nije ni minut pros'o   ::)  :D

Balder

Hehe :)
Evo, slike...
Inace, pored ovoga gore (tu su fantasy figure), i ovog ispod sto se losije vidi (gde su makete i historical figure), imam omanju Bretonsku armiju za WH, i jos nekoliko orkova za LotR, pilgrima za Bretonce, i sl...



Na ovoj, nazovi, Display Base-i se nalaze Griffini za Confrontation... Pored je sve i svasta... Najveci su Be'Lakor za WH Chaos, i Bretonski kralj na Hipogrifu... Ovo van baze je uglavnom stariji rad, pa su tu i nesto losije figure... Eto, tako :)

Srdjan

Jako lepo...  :) A gde su ti oni templari i Tevtoni?

Balder

Pa nemam Templare i Tevtone... Tj. imam 1/72 Zvezdine Tevtonce... Ali oni nisu ni zapoceti sa bojenjem... Kao ni jos brdo stvari...
A Templare nemam... Ne volim ih :P

Srdjan

Cek cek malo...  ???

Pa zar ti nisi kacio slike tevtona i hospitala koje si licno farbao?
  :)

Balder

Nope... To je Nemanja :D Hammond Lord :D
On je opsednut Tevtoncima... ja Hospitalerima, ali ih nazalost nemam :( A Templare ne volim...

Srdjan

Ahaaaaaa.....  :D

Eto ti Hospitalere on Tevtone a ja Templare..  :)

Hammond_Lord

#13
I Hospitalleri i Templari i Tevtonci, svi viteski redovi su opsesija! :D :D :D

Eto, sad cu morati da okacim par fotografija templara, da me ne prozivate vise... :D


P.S. Ali nekako su mi Tevtonci bas pri srcu... :D

Vizant

Jel imas mozda dokumentarac o Templarima u 4 epizode BBC produkcija, i jesi li malo onako istorijski prouchavao Templare?