Rackham, Miséricorde, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder

Imam ja taj dokumentarac... Nikako da pogledam poslednju epizodu...

milanco

ima li ta srija prevofd ili ne
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Srdjan

Imam ja svasta nesto o templarima, i knjige i emisije i takooo...  ;D

Hammond_Lord

Imam i ja dosta dokumentacije o svim viteskim redovima, ali su Templari uvek izazvali najvise paznje jer su obavijeni velikom misterijom, tj. tako ih poredstavljaju, tako da svakom proucavanju ove teme, treba prici oprezno i ozbiljno, i ne uzimati mnogo u obzir razne price a la Dan Brown.

Balder

Haha... Kako bih ja doticnog lika zapalio... Zivog, naravno...

Ova emisija inace nije losa, a ova 4 epizoda je verovatno najzanimljivija jer se radi o tim tajnama, sektizmu, okultizmu i sl... Ove 3 pre toga su bas istorijske...
Inace, ja nemam prevod za seriju...

Hammond_Lord

Ako postoji mogucnost da se to prebaci na DVD, bio bih veoma zahvalan... :)

Balder

Da, da... Ja sam sebi narezao na DVD... :D ;D
Hehe... Naravno, narezacu ti... A ti bi mogao da svratis npr. u Grifon :) pa da vidis kako je nama lepo, eventualno vidimo sa Oliverom za onu igru sa Krstasima sto sam ti rekao, i dam ti taj filmic... Od danas, kada zavrsim ispit sam slobodan, pa ti kad imas vremena... :)

Hammond_Lord

Vrlo rado cu doci, samo da se dogovorimo za vreme! :)

Balder

Ja sam u petak od 4 tamo... Pa ti svrati... Znas gde se nalazi?

Srdjan

A gde se nalazi? Ja sam u petak slobodan pa ako je to otvoreno za javnost mozda bih mogao da navratim da vidim kako izgleda...  :)

Balder

Naravno da je otvoreno :)
Ali pod uslovom da razmislis da pocnes da igras Confrontation :D :D Salim se...
Klub se nalazi u Milesevskoj 7... To je obicna zgrada, na interfonu pise Grifon... Kada udjes unutra, u suterenu je klub... Na vratima je napisano, tesko ces omasiti :) Radi od 4, tako da nemoj da poranis :)

Balder

Sto vi ne dodjoste danas!? cccc

Srdjan

Iskreno, totalno sam zaboravio... zamajavao sam se tu sa nekim poslovima po kuci ceo dan... SOrry  :-\

Balder

ccc... Ne, ne... Potpuno sam razocaran i uvredjen :) hehe...
Ali trebali ste da dodjete... Dobro smo se zabavili...

Hammond_Lord

Verujem da vam je bilo super, ali ja sam ostao na poslu, tako da nisam mogao da dodjem... :'(