Kompresor i erbrush from medico

Previous topic - Next topic

Shteff

Kupio sam pre par dana kompresor i ab. I jedno i drugo mi je prodao medico. Kompresor je njegove samogradnje, a ab kineska kopija badgera.
Kompresor sam platio 180 evra, erbrush 20. Veoma sam zadovoljan ovom investicijom, jer sam u startu planirao i mnogo vise da ulozim.
Kompresor je odlican, stvarno je pedantno uradjen, necujan, a po kvalitetu izrade deluje mi da ce da radi 100 godina bez problema.
Uz to imam i godinu dana garancije na bilo koji deo. Uvek sam imao vise poverenja u hand-made varijante nego industrijsku proizvodnju,
a i ako zatreba neki servis imam coveka koji ga je sam sklapao tako da ga poznaje u dusu.  :) Preporucujem svakome!

Sto se tice erbrasha, imao sam gorko iskustvo sa revellovim starter ( chitaj: shiter ) ab-om. Stoga sam odlucio da za sledeci puknem lovu pa ce valjda da radi kako treba.
U planu mi je bio neki iwatin model. Medjutim stric me je posavetovao da kupim neku od kineskih kopija, jer su jeftine a odlicno rade. Prvo sam se dvoumio,
ali kad sam probao ovu stvar kod medica zakljucio sam da sasvim podmirjue moje potrebe. Ne umem da mu nadjem neku manu, sve sto zelim da izvedem sa jednim ab-om sa ovim mogu.

Jos da skrenem paznju na gostoprimstvo druga clana medica. Pored toga sto mi je detaljno objasnio kako funkcionise kompresor i kako se koristi, imao je strpljenja da isprobamo ab sa bojom, da mi demonstrira ciscenje istog i da odgovori na sva moja maketarska pitanja. Bilo je to jedno prijatno popodne, a svi znamo na kakve frikove mozete da naletite prilikom ovakvih kupovina i prodaja.

Evo i slika: