SU 34 MIG29 NOVE SLIKE

Previous topic - Next topic

dusko

Postovane kolege evo konacno nesto i sa moje strane o samim maketama je bilo reci u projektima u radu(sa velikim prekidima) Malo sam eksperimentisao sa pozicijama fotografisanja sto se vidi po nijansama boja.da ne duzim ova podloga je cisto stavljena reda radi (hvala Pele)zbog slikanja posto ce Suhoi stajati sam na pisti jedino jos ne znam da li cu rakete staviti na pistu ili na avion.Maketa Miga je bila uzas posto je to izgleda prepak Kondora.Na Migu jos trebam doraditi prednje staklo posto sam original uprskao acetonom (ocekujem drugo originalno hvala Suhoju)ali bio sam nestrpljiv da sve to konacno uslikam)neki detalji i boje se lepse vide u stvarnosti a neke nedostatke tek sada vidim na slikama ali dobro jos ipak pocetnik.Jos bih dodao da je Suhoj farban po originalnim slikama  a na Migu ima i dekala koje mi je ljubazno ustupio kolega Suhoj.Za sada toliko udrite po kritikama(samo bez batina :D) nadam se da cu uskoro sve to uslikati malo bolje aparatom.Srdacan pozdrav od Duska.








[











matilda

cika-dusko, lepo si ti to napravio a same slike su lepse nego one pre sto si postsavio. su 34 nisam nesto zagledao ali mi deluje ok. sad mig... kada se gleda s preda vidi se da su rakete na dva unutrasnja podveza ukrivo namestene i da je nosni stajni trap evidentno nakrivljen. nista strasno i moze veoma prosto da se resi. inace veoma lepe makete,pogotovo mi je za oko zapao taj mig.
svaka ti cast,jako lepo, samo tako nastavi i bice super.
stevan

dusko

hvala drago mi je da sdu sada bolje slike posto sam se juce "ogrebao" za foto aparat .Sto se tice MIG-a znam da je malo ukrivo,a stajni trap toliko mekan i ukrivo izlivem da mi se gadilo da ga postavim ali rekoh sat je tu je.

drakii

Chuvaj pistu od vlage,  vrlo leeepo, dopada, nema kritiziranja, a kritika nije potrebna, vidish i sam, samo cepaj, pozdrav

Kerber

Ako stignes, ispravi Mig-u ovu nosnu nogu, inace je sve ostalo veoma lepo i uredno, pa je zato steta tog detalja, koji se inace odmah pokazuje, pa da ne kvari veoma dobar utisak.

Ovaj Suhoj je odlicno ispao. Samo tako ... :)

LordNelson

Odlicno izgleda! Kako radis panele?

dusko

Quote from: LordNelson on 28-01-2010, 21:23:36
Odlicno izgleda! Kako radis panele?
[/quote Radio sam ih nakon dekala sa suvim pastelima koje malo sastruzem pa ih pomesam sa vodom i detergentom za sudove. Nekad bas ne uspe jer zna da se lako obrise iz linije panela ali jos uvek pokusavam da nadjem idealnu kombinaciju.