M41 Walker Bulldog, Tamyia 1/35

Previous topic - Next topic

iguanac

Ovo je Tamyia makete iz 1973! Malo je gruba i zahteva dorade - sve sto je sa strane nedosaje na telu tenka. Puno zice, stirena...Gusenice na unutrasnjoj strani imaju samo "zube" i nista vise. Mitraljez M2HB je ocajan i ja sam ga zamenio. Puno sitnica je izostavljeno poput drzaca na kupoli za rezevnu cev mitraljeza, drzaca poklopca vozaca, drzaca kabla i slicno. Kante za gorivo zahtevaju noce rucke itd... Ovo je jedna od onih maketa koje vam pomazu u skolovanju - kako se sta radi. Inace, dobio sam je od Legende u polusklopljenom stanju, pa sam je rastavio, skinuo farbu (mr musculo) i sastavio - za sad samo prvi sloj farbe i vec sam ga upropastio masnim prstima...



Na jednoj slici su ostale makete u radu - Jagdpanther, T72B i 6pdr top.
Marko
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

Aki

dobar je kao i prethodne dve makete,ali ocekujem slike kad zavrsis :) >:D

Boki

Odlicno izgleda  :) . A i fotografije su kvalitetne.
Pozdrav

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

nesha

He, he  stare dobre Tamya gusenice.. >:D >:D ;)
Imam Tigra  i znam kako to grdno izgleda... :-\
Ali ostale dorade koje pominjes, zestoko obecavaju. Samo navali, ocekujem nestrpljivo nastavak radova (i slike naravno)  :) :) :)

medico

Markoni, ovo obecava !!!
inace pun je panela, zazora i ostrih ivica bice super za wash i dry brush efekte , samo napred  :)