dukw

Previous topic - Next topic

rodeo

Evo necega sto ce zadovoljiti i brodomaketarske ambicije. Amfibijsko vozilo DUKW sa haubicom od 105 mm. Treba da se ostari i jos sitni delovi da se polepe.







Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Sandman

supeeeer... svidja mi se kamuflaza po bokovima...
kako si radio ovaj konopac odozgo tj. od chega si ga pravio?
za 2 nedelje si ga bogme fino doradio ;)

tripko

aaaaaaaaaaaaa ovaj dukw je WOW!  odlican rad samo napred

Vizant

I meni se jako svidja, kao sto rekoh volim neubichajene modele vozila, Bravo !!!

milanco

Jos jednom bravo za tebe ovo je super :o :o :o :o
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Momcha

Jesi li ga kod Milana uzeo,ima li ih jos o koliko para?
Maketa ti je ispala super

Boki

Odlicno! Svaka cast  !

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

nesha

FIno, fino , stvarno fino!  :)
Posebo mi se dopada sto si topce ostavio u "svezem" stanju. Sve deluje kao da je bas krenulo u akciju.Dobar je bas-bas
Mislim...fino  ;D

PS: planiras li jos nesto da mu radis?

Aki

super je,kao i puma :)

meloras

Bravo,odlican rad!
Da nije mozda konopac previse svetao?Mozda odudara od ostatka modela?Anyway i bez njega bi bilo extra...

Sijamski_Mrmot

Klanjam se najnovijem izdanju iz tvoje produkcije

your padawan  ;D

rodeo

  Hvala svima, da odgovorim Momchi, maketu sam dobio kao novogodisnji poklon. Bio sam pre dva tri dana u m hobiju ima je pod ceni od 1900 din - top i amfibija djuture.


  Tek treba da radim starenje i to pazljivo jer ovo cudo plovi a ima i duplo dno i sistem pumpi i otvora za izbacivanje vode koja prodre u vozilo.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

medico

ja zaboravih...chini mi se da nema vetrobranskog stakla na maketi ili si ga toliko dobro tretirao Future-om !  :D
takodje nepropusti da wash-drybrush-ujesh odbojnike od pletenog kanapa na pramcu i krmi dosta su reljefni trebalo bi da bude jako dobar efekat i obazezno malo zaprashnjavi gume na haubici .

rodeo

  Procitaj moj prvi post.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

medico

Quote from: Rodeo Clown on 21-01-2007, 12:40:47
 Procitaj moj prvi post.
dobro i ... znachi nije Future  ;D