Wirbelwind 1/48 Tamiya

Previous topic - Next topic

3EMYH

Evo mog novog 'projekta'. Ovo mi je prva Tamiya, i sad mi je jasno zasto se neki kunu u nju. Maketa je odlicna, sto na spru-ovima, sto kad se sklopi. Flasha nigde, pin i sink markova tek poneki i to na mestima gde mogu slobodno i da se ne diraju jer se ne vide. Negde sam naleteo na prikaz seme za njega koja izgleda nesto ovako (u nekoj od knjiga, pdf, recenzija na netu), ne mogu trenutno da je nadjem, pa cu je okaciti naknadno.
E sad moja pitanja...
1. Da li da ostavim semu farbanja ovako, ili da menjam? Ako da, moze neki predlog...
2. Veceras sam se malo igrao sa kamufliranjem sa mahovinom, pa me zanima vase misljenje i o tome.
Evo i par slika...




Aki

Ovo bilje mi nekako odskace,ne odgovara razmeri.Bolje bi mu legla neka trobojna sema  0:)
Obavezno izbusi cevke.Trebao bi i cimerit da mu odradis,jer su ga svi imali(samo po telu,ne po kupoli)

3EMYH

Znaci, kamuflazu da sklanjam. Moram jos da potrazim da nadjem neku zanimljivu semu u koju da ga ofarbam. A za zimmerit nisam siguran da su ga svi imali, nalazio sam fotke gde su bili bez istog, tako da necu da ga stavljam najverovatnije.

3EMYH

Posle cele bocice boje evo na sta sad lici wirbel. I dalje je daleko od kraja. Jos male dorade, pa wash. Mozda i stignem da ga zavrsim do Kranja.