Rackham, Sylvan Animae, 28mm

Previous topic - Next topic

Balder

Hm... Nista posebno, mada su i slike relativno lose... Prilicno sam zadovoljan macem, koji se ovde slabo vidi, a i ovaj... hm... braon deo (sta god da je ;D) mi se svidja... Kozu cu verovatno jos malo da posvetlim, a oci ce imati crni outline... A posto ce me kasnije mrzeti da slikam, evo ovih... :)



Sto se tice Backgrounda... Slabo sam upoznat, posto ovo nije za moju vojsku, vec od moje devojcice... Uglavnom, radi se o Immortal of Destiny figurama, Sylvan Animae-ama, koje prizivaju svestenici Wolfena i Daikinee Elfova (kao Wood Elfovi)... U igri nisu lose, relativno lako se prizivaju, mogu da lete, i tako :)

Komentari... tnx! :D

Aki

ako je ovakav rad tebi "nista posebno",sta je onda posebno :D :)
ma odlican je!

Balder

Hvala... :$ Trebalo je jos svetliju kozu, sto sam sredio, i malo lepse oci, sto sam takodje sredio... Ako me ne bude mrzelo, bice novih slika... Ako jos malo ulepsam i bazu, onda sigurno :)

Srdjan

E kada kazes to "nije nista posebno" nalupao bih te majke mi  :D  :D :D

Ti nakaci slike lepo a mi cemo da ti kazemo koliko je posebno.... a vrlo je posebno... svaka cast jos jednom...  ;)

Balder

Moracu da vam verujem posto je dobila stvarno super ocene na jednom sajtu sa figurama... Mislim, super za mene...
Uglavnom, malo sam ulepsao bazu, posvetlio kozu, i uradio crne zenice... Pa cu danas, ako me ne bude mrzelo, da okacim nove slicice...

Balder



Evo nesto prolepsana...
Tek sam na slici primetio da je baza malo uprljana od bojenja ovog zbunica, tako da cu to morati malo da popravim, ali nije problem :)

Aki

lepo,lepo,vidi se da je telo svetlije

milanco

Odlicno kao i ostali tvoji radovi ;D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju