WereTiger

Previous topic - Next topic

meloras

Ovo je jedan mali weretiger za dungeons and dragons.Obrizorm da je bio fabricki farban imao sam gadan posao da uklonim barem deo te boje,jer je bila bas odvratna.Sad je cini mi se bolji ;D
Inace nisam ga radio za sebe jer bi inace i ovo postolje dobilo texturu i svasta jos...ovako i od mene dosta ;D








rodeo

  Inace D&D figure se prodaju kao slicice za album, znaci pakovanje gde neznas sta ces da izvuces a fabricko farbanje se radi rucno! U fabrici sedi 20 kineza i jedan farba noge, drugi ruke i samo dodaju jedan drugom figurice....
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

meloras

To i kazem.Jako je lose,pa sam skidao farbu.Ovo je sve novo.Cak je i nijansa potpuno drugacija.Prvobitni tigar je bio mnogo tamniji,nije se razlikolalo krzno od sare (hocu da kazem da je sve bilo umazano nekom braon bojom).Nadam se da sad lepo izgleda ;D

Balder

Da... Wizardsove D&D figure su zaista ocajne... Ne samo sto im je bojenje ocajno (to se lako prepravi), vec im je i kvalitet liva veoma los...

Zato su tu Ral Partha i Reaper, koji prave zaista fantasticne genericke figure, koje se lako koriste u D&D-u...

Sto se tice figure, izgleda lepo obojen, ali su ti slike lose :) Pre svega, kada slikas, stavi u pozadinu neki jednobojni papir (beli npr.), ili vec nesto jednobojno...
A druga stvar, cini mi se kao da ne koristis Macro Mode na kameri... Ili je mozda los...

Sve u svemu, svidja mi se kako je obojena figura, iako je sam model, prilicno los...

meloras

Hvala Balder  ;D
Jeste model je jako los,sva sreca pa mi nije nova boja ostajala po prstima.
Hvala na savetu za pozadinu,nikada mi nije nista tako palo na pamet,jer sam uvek mislio da ljudi softverski preprave pozadinu :'(

Koristio sam macro mode,ali je izgleda postao jako los u poslednje vreme.Dok je aparat bio nov slikao sam svoje oci onako "iz bliza" sto bi se reklo i ispadalo je fenomenalno.Ipak,nisam se nikad bavio fotografijom nista vise od pukog slikanja onog sto je pred aparatom :'(

Posto je ortakov tigar a ne moj,nisam hteo da ga ubejujem u kvalitet Oliverovih livova Ral Parthe i Reapera.Da je za mene...pa recimo da vise volim malo futurizma na modelu...

Balder

Pa ja ne volim SF, ali svejedno sto se tice modela :)

Sto se tice aparata, mozda pomogne jednolicna pozadina... S obzirom da je koriscen Makro mod, izgleda prilicno lose... A mozda je i aparat puk'o...

Sto se tice ortaka... Svejedno, sve je bolje od kamencica, ako mu treba za D&D :)

meloras

Ma njemu je super i to sto ima.Mene je licno malko smorio sam D&D zbog jednolicnosti svih sessiona na kojima sam bio.
Malo bi bilo preterano da je apatat prso.Bice da je u pitanju ozadina/osvetljenje/moje umece za slikanje

Balder

QuoteMene je licno malko smorio sam D&D zbog jednolicnosti svih sessiona na kojima sam bio.
Jbg... Treba da nadjete boljeg DMa :)

QuoteMalo bi bilo preterano da je apatat prso.
Pa ja iskreno nemam pojma da slikam, i imam ocajan aparat, a opet ispadnu relativno ok slike... Onda je ili puk'o makro mode na aparatu ili mozda zbog pozadine... Eventualno osvetljenje, ako ne koristis blic... :)

meloras

Vazi,ce da probam pa da vidimo...