Evo jos necega Steyer 1500

Previous topic - Next topic

Stormbringer

Evo jos necega, Steyr 1500 Offitzierwagen. Potrebno je samo staviti volan, popraviti dekale i zalepiti vrata. Delali su grozni, nece da se zalepe, pucaju (sto se da videti) zastavice su bljak, i mozda cu ih ofarbati rucno [/img]... Osim toga maketa je san snova... sastavlja se fantasticno... Tamiya sta dalje reci...



























fotografije by Hammondlord

milanco

Super je  :o :o

Ako se ne varam negde si rekao da imas probleme sa kacenjem slika? Resenje smanji im malo rezoluciju u ACDSee da bi se brze uploadovale na net
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Stormbringer

Hvala! Pre nekoliko dana su mi se slicke uploadovale kao lude, a juce prekjuce, treba sto godina da se ucitaju. Znam da "size does matters" ali su mi se podjednako velike slike ucitavale mnogo brze... Danas sam obavestio providera i nadam se da ce mi to biti uskoro reseno!

Hammond_Lord

#3
A sada jos i drugi Steyr ;) Sto se ovog "generalskog" Steyra tice, glupo bi bi bilo da ja ostavljam komentar :D ;D :D.

Sandman

super je ovo vozilo!
jako mi se svidja drajbrash na felnama tochkova, na krovu (nabori na platnenom krovu?), zatim zadnja hauba, i onaj trouglasti deo na zadnjem braniku.... same ivice guma na tochkovima.... a i sedishta....ma fenomenalno!!
nadam se da cu biti u prilici da ga vidim uzivo jednog dana... ;)

Stormbringer

Patience, my young padawan...    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bice. Uskoro!

Boki


Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.