12. Novosadski Ikar

Previous topic - Next topic

Kerber

Da, istog dana je i takmicenje/izlozba figurasa i wargammera, tako da cemo sve da posetimo i da se vidimo obavezno. Gde cujes galamu i vidis dvojicu galamdzija - to su Gusa i Momcha, ili Sendmen i Medico...... >:D   A ja sam tu negde blizu....hehehe.....Galamim takodje, cisto da ih nadjacam....samo ovog bubnjara, tesko nadglasati..... >:D >:D >:D

Momcha

Zna li neko da li je najavljen dolazak "cuvenog" poljaka i negove tezge ili nekog drugog kod kog bi
moglo da se "dobro" pazari? ;D

Kerber

Ako samo on dodje, neces tu da se med naberes.... :D
Kad je sam, nazida cene ko nezdrav....ne moze da se pazari skoro nista koliko je skupo. U Kraljevu smo ga isprc.. samo tako, posto je bio i gazda Milan, pa nije mogo da dize cene u nebesa. Ipak bio je preskup za vecinu stvari, tako da je slabo prodao....Gazda Milan je mislim tada vrlo lepo prosao, posto je covek imao normalne i cak umanjene cene ....a makete -iste. Pa sto da punim budjelar bezobraznom Poljaku...

razoxx

Poljak mnogo glumi facu.....a nekad su oni dolazili ovde u shoping

Vizant

Quote from: razoxx on 21-03-2007, 12:28:21
Poljak mnogo glumi facu.....a nekad su oni dolazili ovde u shoping

E prijatelju mislis dolazili su u svet u zivot, ja se secam ko klinac da su toliko bili fascinirani Srbijom Yugoslavijom.

medico

eh 80tih su mogli da dolaze svake 2 godine , jedino ako im posaljesh pozivno pismo ...kada dodju obavezno su kampovali a kamp oprema im je bila dosta dobra ..... pretposlednji ili poslednji dan rasprodaju opremu ( da otplate letovanje ) a poslednju noc spavaju u kolima .....eh a vidi di' su sad !

Momcha

Kolo srece se okrece  :'( :'( :'(

Gusha

Ajde bre ne kukajte, sami smo si krivi, nego da vidimo mi za tog Poljaka derikozu, i njegov dolazak,treba mi Alclad primer i jos po neka flasica, a bogami i eceraj i setovi....! Makete ima Milance,

medico

negooo ja nacuh da ce biti poseta Recnoj Ratnoj Mornarici  :o
zna li se nesto o tome ?

Sandman

Quote from: medico on 22-03-2007, 12:04:45
negooo ja nacuh da ce biti poseta Recnoj Ratnoj Mornarici  :o
zna li se nesto o tome ?

za pochetak bi bilo lepo da saznamo GDE treba da odemo tamo!?!  ::)
na YASIGU josh nisu objavili GDE se odrzava samo takmichenje...  ??? ::)

Vizant

Heh mozda i ja "svratim" posto cu da izduvam za Stockholm IPMS........

Sandman

evo konachno novosti sa YASIG foruma vezanih za mesto odrzavanja NS Ikara!

NAJFRISKIJE VESTI !!!

MESTO ODRZAVANJA 12. NOVOSADSKOG IKARA je:
Gradjevinska skola "Jovan Vukanovic"
Gagarinova 1, Novi Sad

Mapa je stara , od proslog, 11. IKAR kupa, ali je sve isto.




Branka mi je rekla da one formulare za prijavu maketa mozemo sami da shtampamo, i da je chak pozeljno da donesemo vec popunjene prijave kako bi skratili proceduru na licu mesta....

za one koji mozda nisu videli evo linka za formulare u PDF-u

http://www.comteche.com/free-image-hosting/images/NzI42308.pdf

Donecu sutra na radionicu ovaj fajl pa ako nekom zatreba moze ga iskopirati....

pozdrav pa se vidimo 31.03. u Novom Sadu!
Srdjan

Balder

Poslednja informacija je da ce se ipak mozda odrzavati u zgradi Sajma, ali nije sigurno...

Momcha

Glupo pitanje,ali jel takmicenje sigurno? :)

tripko

u ovoj zemlji nista nije sigurno cak ni ovakle manifestacije,