JU87G-2 STUKA 1/72 Academy

Previous topic - Next topic

PELE

Odlicna je Stuka, svaka cast!  :super


Pozz

menestenasli


dusko

Stvarno Stuka nad stukama bravo jako dobar rad. :super :super

Shteff

Hvala svima na pohvalama!   ;D
Dobio sam odredjeni boost samopouzdanja za sledeci projekat.
Dodje mi sad da otvorim novu kutiju  :D

djos & filip

Zakasnismo sa pohvalama, ali nismo mogli da odolimo

SUPER IZGLEDA!

Ofarbana je profi  ;D
Steta sto su dekali ovakvi, ali.....

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

lord sir giga

Pedantno i jako dobro odradjeno, misljenja sam da bi se Rudel rado smanjio i usao u kokpit svojeg miljenika, kojeg si ti maestralno ofarbao.

komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Miroslav Š.

Shteff ако је ово твоја трећа макета, мислим да си на добром путу да постанеш мега мајстор у овом хобију. Комплименти :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Shteff

Hvala Miroslave, mada malo ga pretera  ;D
Treca je maketa ( neracunajuci 10ak koje sam pokusavao da sastavim sa 7-8 godina ), ali ceo zivot nesto crtkam, lepim, krpim.....tako da ne mogu bas da se poredim sa nekim ko nista slicno nije radio.
Ipak nadam se da cu dostici neki nivo priblizan majstorima sa ovog foruma.

drakii

Ne sekiraj, postoje ljudi kojima ide od ruke i kojima ide od jezika, retko obe anomalije, biti aeropata nije lako, a nije bitan ni broj, ti si dokazao da i posle pauze ide i te kako, niko se nije nauchen rodio, mnogi kazu da ja nemam pojma na tu temu ,iako se vishe od chetrdeset godina neprekidno bavim ovim hobojem, ali zbog posla je to ishlo vrlo natenane, imam i josh jedno patoloshku situaciju, preko trista nezavrshenih maketa, ludo ?, ali imnam nameru da ih dovrshim, josh da me posluzi vreme....., lepa ti je Stukica i teraj dalje, pozdrav sa napomenom , da nisu sve makete niti za takmichenje, niti za prvo mesto, otom potom, imash shtofa.....

Amon Two

jako lipa Stuka, super odradjen posao, za taj avion sam se od pocetka ovog hobija specijalizirao...  :)
imam i ja ali G-1 od Academy-ija i stvarno maketa zasluzuje svaku pohvalu, ali isto fali par panela, stvarno steta za dekale jer malo smanjuju ukupni dojam, ja sam ih na svojoj zamijenio svim drugim sto sam imao, malo mi se cini da je rlm 65 od ispod treba biti malo svjetlija, isto kao i ovak otvor za navojenje, cini mi se da niti unutrasnjost obojao kao i rubni dio, par zicica na topovima, ali sve u svemu greske koje se ne primijecuju toliko, a niti su toliko bitne... ;)

malifly

Iako me stariji avioni ne ineresuju, kad sam ovog video, zanemeo sam... :super Svaka cast, super izgelda :bravo