DRAKEN J35J - Revell 1/72

Previous topic - Next topic

GBU-10

Odlican,reci mi samo za podlogu,od cega si je napravio i kako?

sezan

#16
Podloga odstampana na papiru i zalepljena na parce tanke iverice!Skinuo sam sa nekog sajta ,vec je neko postavljao link ovde na forumu!Hvala!Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Milan18111

#17
Veoma lepo uradjeno...malo "sminke" i maketa izgleda mnogo lepse.Stajanka jos vise doprinosi sveukupnom izgledu.
Odlican rad,Vlado.
Jel neko trazio stajanke....

http://www.4shared.com/dir/14895943/9cba8b03/sharing.html

sezan

Izvini druze,ti si mi dao!  ;)
@GBU imas na ovom linku i 72 i 48 ....sa naosaca aviona...ruske ...zapadne...!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Kerber

Posle najezde Migova, prija  promena u vidu 2 Drakena, na forumu.... ;)
Lepo, pedantno i cisto, uredno.
Drakeni su ionako lepi avioni, pa im svaka sema farbanja bas lepo stoji.

oddball

dobar je skroz, ali moram da se slozim za kolegom oko raketa. treva ima dodati mlo "smeka", recimo drajbras svetlijom nijansom te zelene po isturenim ivicama. ako to budes radio nemoj posvetljavati belom nego zutom bojom. tankovi za gorivo su odlicni.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

sezan

Malo boljih fotografija ,zahvaljujuci kolegi Milanu (18 111)!







"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

GBU-10

Ocigledno mu ta siva pozadina daje idealan kontrast
zbog cega maketa izgleda mnogo bolje i realnije.

sezan

Ne vredi!Imam neki kodak od 8 piksela (idiota) ali sam ja ocigledno retard za fotografiju i moracu da vezbam!A covek dodje ,napolju oblacno katastrofa..ja reko:" da upalim svetlo"? ...on kaze:"ma jok"! Izvadi masinu ..skljoc..skljocc i nemoz da se poredi!Pa samo kad pogledam slike Super etendarda  koje sam postovao...da ti se smuci...A pogledaj ovo...



"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sneni

Stvarno, koliko samo znači dobra fotografija. Kontam da na forumu sigurno ima gomila odličnih maketa koje, zbog fotografija prosječnog kvaliteta, ostavljaju prosječan utisak...
Još jednom, svaka čast :cheers
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

drakii

Poprilichno uprilichen , prilichno dopada, ustvari mnogo dopada, moram da dodam josh neshto vishe, mnogo mi dopada, a i stari Revell od pre oko 40 god je dopadljiv, ima ga i Heller, chef ti jednosed, chef dvosed, pa i izvidjach,pozitiv, ali lepo izgleda, a ovaj Hasegawski je Hasegawski, sve u svemu, bravo, pozdrav iz Nish(a)

Nidza79


menestenasli