Mercedes 4500L Maultier sa 3.7cm Flak 37

Previous topic - Next topic

Momcha

Dobro bre @ki,vidis da mu i ovo jedva nadjoh  ;D
Evo sta sam naso po netu

medico

'ajde tripko , sad vise namas izgovora ! ne sumnjam bice dobar  ;)

kamaz

#17
Nemoj zaboravit postavit kabele na motoru (idu ti na desnoj strani iz onih malenih čunjiča na vrhu djela C25 pa ulaze u C2 na one dvi ploče šta imaju tri kružiča, odma iza C25), kao i one cjevi za pneumatiku od kočnica (idu iz ako se nevaram C25 prema 12-b (G3+G4), pa od toga idu prema prednjim bubnjevima i srtaga na pogonska kola tj 14-b).
Inače, slažem se s tobom, maketa je vrhunska, ali ima i kitanja za poludit.  :headbang

Nego, da te pitam, jer gleda san svugdi okolo pa mi nije jasno, čemu služe djelovi G38 i G37 :think? Jer čini mi se da su Mercedesi imali (kao i sva vozila tog doba) one ˝žmigavce˝ (indikatori smjera) kao malene kvadrove iz kojih bi izašla crvena pločica i to na stražnjem djelu kabine u razini prozora na vratima.

tripko

evo malo si pogresio sto se tice kablova koji idu gde, ja se vodim sa ovim

A sto se tice delova G 37 i 38 ko ce li ga znati, meni lice na gazne povrsine tipa ispod vrata ali su suvise male
i cudnog oblika a prvo sam pomislio da je retrovizor

kamaz

Da, u pravu si oko ovih kablova; naime, gleda san na netu i naša nekog poljaka koji je to skroz krivo napravija, pa san po tome mislija da je to u redu, no eto, tvoja slika govori baš drukčije, i točnije. Oprosti ako san napravija pomutnju.

Inače, ti djelovi G37/38 mi izgledaju kao štitnici za sunce unutar kabine, zar ne? Ono šta si reka da su možda gazne površine, onda bi trebale imat neki uzorak šara po sebi jer su previše ravne/glatke. A i sam Maultier ima svoje (verzija 4x4 Mercedesa L 4500 isto tako ima veča gazišta).

E, da, i pripazi na C61, vidiš kako je postavljen u sredinu između filtera zraka.

tripko

mogli bih biti stitnici za sunce, prepostavljam i da jesu,
Motor sam vec ofarbao. Video sam i ja svasta da rade sa
unutrasnoscu motora ne znam cime da se vodim. Na ovom motoru
su kablovi sa zida rascerupani, kako god bude bice zadovoljavajuce pogotovu
sto jako malo informacija ima za kamion.
Pozz

medico

tripko, mani se price nego vise sklapaj tu m'ketu  ;D daj okaci i koju sliku ?

tripko

Medico nemam digitalac, bice slika jedino kad dodje kod mene foto reporter.