WH40K Necroni

Previous topic - Next topic

meloras

Dakle,evo malo i ovih momaka...










meloras

Od vrha ka dole su:

Scarabi
Flayed ones-i u dve poze
Destroyer-u dve poze
I Necron destroyer lord u 3 poze


Balder

Ok... Nije mi jasno zasto si okacio ono prvo :)

Ovo posle... Pa ok je, ali si metallic boje nanosio u predebelim nanosima... (ili se bar tako cini)
Svidjaju mi se zeleni delovi kod ovih Destroyera...

meloras

Oni prvi scarabi su tu samo zato sto ih ima VELIKA gomila na policama.

Sto se tice metalik boje,eto ovde mogu komentari da padaju.Poceo sam neke warriore da prepravljam,malo skinem boju,stavim sloj svetlo srebrne,pa vrlo blagi wash,lak pa jaci wash.Nije lose tako,cak misim da je bolje nego ostali.

Balder

Meni se iskreno ne svidja Citadelova Mythril Silver, ako nju koristis... Preterano je svetla... Mozda je bolje da je malo pomesas sa crnom, ili jos bolje, da kupis Chainmail, pa da nju drybrushujes mithril silverom... A wash je naravno obavezan :)
Samo idi u manjim slojevima... S obzirom da koristis metallic boje, koristi crni primer (mozda ga i koristis, ne znam :P) jer se na crnu boju metallic-i mnogo bolje primaju... I onda u baaas tankim slojevima...

meloras

Uvek za figure Warhammera koristim crni primer.U pocetku sam koristio citadelinu Mithril koja je bezveze kao sto kazes,ali necroni su radjeni sa boltgun metalom.Inace za svetle metalik povrsine koristim model masterov chrome silver,a trebalo bi da nabavim i neki ultra sjajni lak.

Balder

Super je i Boltgun... Onda samo drybrush Chainmail-om :)

meloras

Vazi,'ce da probam.