Black knights za WHFB

Previous topic - Next topic

meloras

Da ne bi mnogo pisao,reci cu da su to modeli za bretonce sa zamenjenim glavama i jos po kojim detaljem.Slike su tipicno za mene bulje kvaliteta ::)








Balder

Cini se ok, ali slike su stvarno mnogo lose...
Baze izgledaju super... Proste, ali efektivne... Fantasticno za velike bitke... :)

meloras

To je i bila osnovna zmisao.Baze su veoma jednostavne za pojedinacne figure i lepo izgledaju,ali kao sto sam kazes kad na stolu stoji citava armija undeadova sa takvim bazama onda je to nesto sasvim drugo.

Balder

Pa o tome se i radi :) Ne moze se ocekivati od WarGamera da radi neke budzene baze za koje je potrebno sat-dva da se lepo urade... A ove su bas lepe, a relativno lake za rad... :) Stvarno super...

meloras

Thanks...prvobitno su bile onako vise braonkaste,kao sto bi neko uradio za obicnog konjanika,ali sam onda video par slicica nemrtvih konjanika sa ovako crnom zemljom,onako nagorelom i ukletom.Pa,bitno da se ljudima dopada kako izgleda ;D

Balder

Mozes da uradis i ljubicasti wash kao u WarCraftu  :D :) To moj ortak radi za Acheronce u Confrontationu :)

meloras

Warcraft je droga kojoj se necu vracati ;D,Inace nesecam se bas najboje na koju foru radi to sa ljubicastim washom.Moze li neka slicica?

Balder

To moj ortak radi... A on ne slika svoje figure...
U sustini, on ih samo preboji u ljubicasto... Ali to moze lepo da se uradi tako sto obojis u crno npr. pa ljubicasti wash, pa mozda neki svetliji ljubicasti drybrush... Nisam nikad pokusavao, ovako govorim iz glave...

meloras

Zvuci zanimljivo.Ako ikad nabavim ljubicasti wash probacu sigurno.

Balder

Pa uradis bojom :) Ljubicasta boja je bas extra... :)

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

meloras

Onda cu i nju da pazarim sledeci put kad budem uzimao gomilu boja.

Hvala Milanco.