Pkw. K1 Typ82 Kubelwagen 1:35

Previous topic - Next topic

Goran

Proizvođač makete je Tamiya, mjerilo 1:35, jednostavan za slaganje, svi dijelovi odlično naliježu na svoje mjesto, pinmarkova gotovo da i nema, nešto malo sa unutarnje strane vrata i nekoliko na samom podu, ali zanemarivo. Maketu slažem da bude u kompletu na budućoj diorami sa setom figura "German Soldiers At Rest" i Mercedesom L3000.

Maketa je trenutno obojana MM-ovim primerom, sutra slijedi sloj MM 1723 boje, Gunship grey. Evo par slika same izrade:








Nastavak slijedi

milanco

Svaka cast za izbor mnogo mi se svidja vozilo 8)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Goran

Meni također, jedno od dražih. Mali Off topic, već par dana pokušavam stupiti u kontakt sa čovjekom u Karlovcu, on posjeduje Kubelwagen u izvornom stanju, još se naziru i obrisi oznaka na boji, inače, u potpuno ispravnom i voznom stanju. Volio bih to poslikat, pa da podijelim s vama fotke.


Boki


Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Goran


medico

uh, lepo izgleda ...pun je detalja  :)

Goran

Kubelwagen je dobio svoju porciju boje, MM 1723 sa dodatkom bijele, slike su katastrofa, znam, ali prvi sunčani i moj slobodan dan će to promijeniti (na bolje, nadam se..)





Goran

Kubelwagen je spreman za porciju washa, radit ću ga po prvi puta sa Prontom i crnim tušem, baš me zanima kako će ispast;




Boki

Bas mu je lepo legla boja. Ma stoji mu siva, nema sta  ;D

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.