Diorama - German Warehause - početak

Previous topic - Next topic

Goran

Evo još malo pomaka ka kraju ove diorame, odredio sam mjesto gdje će doć vojnici koji nose kutije iz skladišta, Kubel je također zauzeo svoje mjesto. Na lijevu stranu sam smjestio ljestve (domaća produkcija) dodao sam par guma, imam u planu u skladište postaviti stol sa nešto alata na njemu, i to bi otprilike bilo sve. Ima još posla, mislim da bi zemlju još malo trebalo doraditi i neke sitnice na hangaru; na njemu planiram (na pročelju) staviti malu ledicu, kao svjetlo ispred hangara, vidjet ću kako će mi to poć od ruke..

Evo slika:







Aki

odlicno je!
kako i sa cime si radio zemlju???

Goran

Zemlja je mješavina Fugila (masa za fugiranje pločica) i sitna piljevina.

Aki

a,znaci tako
svidja mi se kako je uradjena

Vizant

#34
Gorane pogledaj ovaj topic za tvoj sanduk sa municijom, ima da ga napravis "originale"
http://maketarskikutak.com/index.php?topic=898.0

Goran

Svaka čast, pomoć u pravom trenutku!! ;D

Srdjan

Ovo izgleda fenomenalno... :o  :o  :o reci mi jesi li ovaj stocic i stvari na njemu ti pravio ili je to deo nekog seta?

Goran

Stol je moja izrada. U setu sa figurama dolazi samo stolac i stvari na stolu.

Balder

Super izgleda, samo mi ovaj lik sto sedi na zemlji izgleda malo neprirodno... Takav mu je polozaj valjda... Mozda da se malo pomeri, ili nesto...

Srdjan

Da Balder u pravu si... mozda kada bi tu desnu ruku drzao u nekom drugom polozaju... mozda u krilu, ili skroz prislonjenu na drvo... ovako izgleda ko da mu ruka lebdi... mada, to je sitnica u odnosu na ovu sjajnu dioramu... jos jednom svaka cast...  ;)

Goran

Taj detalj se da ispraviti; pomaknut ću komad drveta da mu dođe do šake, a druga ruka mu je na koljenu, tu ništa ne mogu.

milanco

Mozes da mu stavis nesto u ruku kada primaknes drvo na pr solju za kafu ili cigaretu pa kao kulira izmedju dav dima :)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Goran

Mislim da mu u ruku neće ništa stati jel je povijena prema dole..