Land rover

Previous topic - Next topic

rodeo

Maketa u samogradnji, materijal su topljene kiki bombone.



Salim se naravno - Tamiya  Land rover Pink panther :cheers
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

lord sir giga

Ma njie problem to topljenje bombona, nego kako ces ih zalepiti ;D
Mozes pokusati da odradis nase sa Sinaja, samo da nadjes malo bolje slike.

RILE-NS

Quote from: lord sir giga on 12-06-2010, 08:05:15
Mozes pokusati da odradis nase sa Sinaja, samo da nadjes malo bolje slike.
Gigo saberi misli malo pre kuckanja.U JNA je bilo nesto malo Land Rovera i to posle.Po koji primerak kao terensko vozilo nekih gradjevinskih inspekcija koliko mi je poznato.Na Sinaju nikako,pa stoga i nema foto koliko god to mi zeleli :(

lord sir giga

#3
Ma ja kazem da ima, tj da ih je bilo, a sad sto ti mislis da nije tvoj problem, postavicu sliku kasnije samo da je nadjem.


Evo slika a i tekst je tu:


Slike su iz Arsenala, posleratna vozila.

medico

YU Land Rover za Sinaj nije sporan vec maketa ! Rodeo je odabrao SAS Land Rover Tamiya kutiju a taj nepashe za nase na Sinaju !
Inace bata Rile moramo te snabdeti sa Arsenalima cenim da bi i 4. broj trebalo da izadje ako vec nije ! ima interesantnih stvari samo nestampaju bas sve clanke koji izadju u Odbrani a nas maketare interesuju...vozila u nasoj upotrebi i slicno . Ima tu vrlo dobrih clanaka !

RILE-NS

Pa prosvetime da ne lupam i dzaba  kompromitujem kolegu.Gigo izvini.
Ipak na osnovu slike ne cini mi se da se sigurno radi o nasem Land Roveru,jer mu nisu vidljive oznake,pa je moguce da se recimo radilo o nekoj mesovitoj patroli  :zvizduc
Ne znam sta je navedeno u tekstu .Ima li jos koja greska kao ova o tipu prvog vozila sa slike?Naime to nije posleratni M-38 vec CJ-3A http://www.film.queensu.ca/CJ3B/CJ4Prototypes.html,al' dobro sad jel.
Gazde izvin'te za off.Brisite ako treba.Ja sam kaz'o sta sam im'o.Ako bude interesa otvaramo temu i gotovo.

rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

oddball

dobre ti bombone ;) da li si sve delove zalepio, posto me interesuje kako ces farbati teze dostupne delove? poput rezervnog tocka i maske hladnjaka i setista i prostora za noge.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

rodeo

Gledajuci Pegijeve slike sa kupa naisao sam na svoj Land rover, evo da ga postavim ovde iako nisam stigao na vreme za kampanju da ga zavrsim.

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.