MiG-21 MF 1:72 mastercraft

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

bice ovo iracki mig-21 mf.za sad samo malo urezane panele i napravljen kokpit.sve na kraju bice zatvoreno tako da nece se videti bas puno.za sad ostaje da osmirglam i trgnem onaj deo gde bi trebala da bude zadnja vazdushna kocnica.to cu da napravim od plastike naknadno.



Terorista

zanimljiva maketa, svidja mi se mada nisam neki ljubitelj iracana ali verujem da ce da ispadne lepo... pun gas i salji slike sa napretkom  :cheers

Nemsy_29

Hehehe jos jedan Mastercraft  ;D

I ovo ce biti posmatrano  :)

dragan_mig31

za sad mig je u ovo stanje.jos puno smirglanja i dorade da bi izgledao kao pravi mig-21.



PELE

Odlicno se boris sa ovim krsem, bice odlican na kraju!  :mjetal


Pozz

matilda

uff, kolika rupcaga u kucistu tocka (prednjeg) ?!
nesto mi taj usis mnogo zatupljeno deluje...
kako god,lepo ti ide , a i mi u opste ne sumnjamo u tebe i da ce to da bude malo umetnicko delo kada bude gotovo.
pozz

dragan_mig31

mig je dobio prvi deo kamuflaze.ostaje da ofarbam donje povrsine dielektrike i motor.



Kerber

Uh, lepa kamuflaza, al' do zla Boga los nos kod usisnika...zaobljen. Podseca me na jedan (meni omiljeni) klipni lovac, sa tim  i takvim konusom...
Imas li sanse da ga prepravis/doradis? Steta je da tako ostane, kad je sve ostalo doterano...Izmeni ga nosem od nekog Miga sa liste cekanja ili ako prave ove rezinske...Steta.

dragan_mig31

nema sanse da se to popravi.na sledecu maketu cu da to popravim.imam ih jos 5 :D

Kerber

Ma, od papira (navostenog prontom u nekoliko slojeva), iseces prsen, i super lepkom zalepis...Malo gita i bice k'o pravi. Ne ide da tako lako odustajes...

PELE

Ja sam na mom Mastercraft-u nekako uspeo da popravim nos, ali opet nije ok jer je kratak.

Odlican posao Dragane, samo napred!


Pozz

UrbanKnight

To je onaj Tomcat killer, jel. Deluje kao velika glavobolja za rad. Imam ga i steku, sve mi deluje da necu skoro da pocnjem sa radom :P

Inace, fino si se izborio s maketom, video sam fotke zavrsenog.

dragan_mig31

Quote from: UrbanKnight on 29-08-2010, 20:36:36
To je onaj Tomcat killer, jel. Deluje kao velika glavobolja za rad. Imam ga i steku, sve mi deluje da necu skoro da pocnjem sa radom :P

Inace, fino si se izborio s maketom, video sam fotke zavrsenog.

jako losa maketa.ne slaze se bas naj naj.pripazi na formu vazdushne kocnice.30 minuta sam je smirglao da bi dobio pravi oblik i velicine i na kraju opet nije to to :D

UrbanKnight

Znam da je tu lose uradjeno. Gledam i cudim se.

Nego vidim i da si urezivao panele svuda, pa mi nije jasno, ta maketa ima vec urezane panele?

dragan_mig31

Quote from: UrbanKnight on 31-08-2010, 21:58:04
Znam da je tu lose uradjeno. Gledam i cudim se.

Nego vidim i da si urezivao panele svuda, pa mi nije jasno, ta maketa ima vec urezane panele?

ima ali su plitke pa mora da se malo prodube :)