Av-8B Herier 1/72 Italery

Previous topic - Next topic

slavco 83

Napokon zavrsena.....ima neki nedostaci ali za 1va maketa ,to je to.













sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

matilda

ako ti je ovo prva, kakva ce da ti bude deseta?
svaka ti cast,jako lep harier.

Nemsy_29

Super je ovaj Harijer za prvu maketu  ;D
Sledece makete ce biti perfektne!  :cheers

Profa

Vidi se da si dobro prostudir'o teoriju, odličan za prvu! :super
Sledeći put probaj malo manje da ga nagaraviš, nije dizelaš ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

slavco 83

Sozdao mi mnogo muke,pocevsi od kabinsko staklo(umazao lepkom)preko blutack gume (patafix za maskiranje) otcupao mi top,2 nosaca za naoruzanje,kabina,polomio pilotsko sediste po inercijom,,onda sa erbras neki bugarski,kupio za cak 33 eur napravio mehurice na maketi,pa stavim boju razredim i pravim zaprljane panele i odjednom pusti jako crna boja,i ondak morao sam ga vako zaprljati,i sto tako prvi put upotreblajvao Tamiya weathering set,koristio boje revell,pa otrovao se od ciscenje erbrasa.planiram od sledecu platu da nabavim solidan erbras,a ovaj cu da prodam.ednostavno nije mi islo od ruke ,za 1vu maketu mnogo je poslo po zlu,ali nabavio neke makete za sitne pare od 3,5 4 eur pa nek odu kako ucilo,i sledaca ce da bude Herijer Revell,Ali moram da kazem ko mi je bio mentor,to je majstor Dragan mig-31.

vuk

Svaka cast ako je prva,jedva cekam desetu...samo napred

sezan

Vidim ja da te Dragance "instruir'o" ...vidi se odmah!Cim si ti odmah uzeo da ga prljas ,farbas AB...tu se nesto valja iza brega!Znaci makedonska veza radi,samo bije!Ako ako!Super je to!Bravo jos jednom!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA


LordNelson

Simpatican Herier, dobro si ga zaprljao, samo nastavi..  :bravo

flanker

S obzirom da je sam model vrlo loš, odlična izvedba.
Jedino mu ne idu Matrini lanseri, nisam video da su ih USMC koristili.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

slavco 83

Ne bi znao da ti odgovorim na ovo pitanje......ko zna...model ima 4 bombe ali cuvam ih za Skyraider-a 1/72 revell,hocu da bude nakrcan s bombama :pilot :)