Kraljevo 2.10.2010 Spiner kup

Previous topic - Next topic

nebkv


ugovorac

Jos kad bi hteo da kazes gde je to SO Kraljevo jer postoje ljudi koji nisu bili prosle godine.

nebkv

Zgrada skupstine opstine,ili po novom gradske uprave nalazi se na trgu Jovana Sarica preko puta glavne poste u samom centru grada,50m od centralnog gradskog trga i spomenika :)

mig-29

evo kacio sam i za proslogodisnje takmicenje...



nadam se da ce da pomogne...ipak su prosle godine svi stigli...  ;D  :cheers

ALEX T

Jel moze neka prijava da se okaci.
Pozdrav

nebkv

Evo,nadam se da ce vredeti,nisam mogao ranije.Pozdrav

Vidimo se sutra :cheers

mig-29

mala napomena...ulica Cara Dusana (koja je oznacena na karti) je neprohodna(vrse se neki radovi) stoga vas molim da do opstine dodjete ulicom Cara Lazara...to su dve paralelne ulice(obe ser nalaze pored opstine) hvala na razumevanju...  :)

Profa

Drugari, da vam se i ovim putem zahvalimo za domaćinski prijem, dobru organizaciju, fenomenalanaan roštilj (što bi rekla Goga: "jam" :D) i maksimalno prijatno proveden dan :cheers
Bogu fala što sam Lala! :)

milanco

Onda svaka cast organizatoru i takmicarima, a sada za nas koji nismo mogli da dodjemo slike :super
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Milan18111

#9
Bilo nam je zadovoljstvo da ponovo prisustvujemo  takmicenju u Kraljevu.
Domacinu sve cestitke na organizaciji  a takmicarima na osvojenim medaljama.
Veliki pozdrav prijateljima iz Kraljeva i vidimo se sledece godine....




lord sir giga

Stvarno sam se obradovao pocetku i lepim slikama odradjenih maketa, misljenja sam da je Mala Krsna bila celokupni pobednik takmicenja, ali su me slike na dnu stvarno oneraspolozile.
Ne bih da budem grub zato sto znam Finansijsku situaciju, ali da u Kraljevu ima malo maketara to je iznenadjujuce.
Mislim da je imalo vise slika u sali nego li popunjenih mesta.
Avaj pare nas pocinju sputavati, ali me raduje da su lepe slike i jos lepse makete tu da kazu nama koji nismo dosli da treba da dodjemo posto ipak ima sta da se vidi.

Sijamski_Mrmot

Quote from: lord sir giga on 03-10-2010, 15:14:18
Stvarno sam se obradovao pocetku i lepim slikama odradjenih maketa, misljenja sam da je Mala Krsna bila celokupni pobednik takmicenja, ali su me slike na dnu stvarno oneraspolozile.
Ne bih da budem grub zato sto znam Finansijsku situaciju, ali da u Kraljevu ima malo maketara to je iznenadjujuce.
Mislim da je imalo vise slika u sali nego li popunjenih mesta.
Avaj pare nas pocinju sputavati, ali me raduje da su lepe slike i jos lepse makete tu da kazu nama koji nismo dosli da treba da dodjemo posto ipak ima sta da se vidi.

Nazalost gigo, nisu u pitanju samo pare, jedna garniturica nas maketara koji smo se redovno okupljali se poženila, poudavala, podobijala dečicu... :) Ja nisam stigao u KV samo zato sto su mi u poslednji čas uvalili dežurstvo inače sam već imao natankovan auto i spakovane maketice za takmičenje  >:(  posao, posao posao... a kad gazda kaze "radis" onda ....  :rtfm

ebiga

lord sir giga

nisam samo na pare ni mislio vec na sve, a glavi razlog jesu pare, kao i u ovom tvom slucaju.
Jer neces da ugrozis buducnost svoje porodice zbogradi jedne Subote.
Znam kako ti je i ja zbog posla nemogu da dodjem ni u Djusinu, a kamo li negde van Beograda.
A ko da znaju da tad radim pa stavljaju bas taj dan za takmicenje (salim se naravno).
Kad pogledam radnu listu, obicno gledam zadnju nedelju dal radim zbog Djusine, malo poneses maketa za prodaju malo se ispricas opustis i saznas neke nove stvari.


Profa

Takođe nažalost, Gigo, ima i maketara koji ne izlaze iz kruga 2jke (4rke, 14ice - prilagoditi gradu po potrebi)... Iz BG par ljudi, iz UE dosta, iz PA 10ak (nisam nas broj'o), iz Sente 1, iz NI niko kol'ko sam video... Srećom, pa smo mi poneli i makete za neke koji nisu mogli da dođu - Ono što je dobro, je da je maketa bilo 183 (ako sam dobro video zadnji broj), što je jednako ovogodišnjem BG pobedniku... Mi koji znamo kako je u KV jedva očekujemo, a ostali bi mogli i da se pojave...
Znam, znam - pos'o, porodica, studentarija, nema se para... axa, u redu je... Neverovatno mi je kako nikako ne može da se organizuje 1 auto, a u Mošon se putuje samo tako... Da, to je Mošon, a ovo je Kraljevo.

p.s. Mrmote, sledeće godine (ili na sledeće takmičenje) familiju u kola, ume da bude zabavno :D Pomozi Bože samo da gazda ne kaže "pos'o"...
Bogu fala što sam Lala! :)

Sijamski_Mrmot

Quote from: Profa on 03-10-2010, 16:11:24

p.s. Mrmote, sledeće godine (ili na sledeće takmičenje) familiju u kola, ume da bude zabavno :D Pomozi Bože samo da gazda ne kaže "pos'o"...

Za Niš sam unapred propao mada sam se uželeo njigovih pljeski i Kerberovih viceva ali tada imam neku obuku koju nema sanse da izbegnem ali za Lavirint kup dolazim sigurno kako znam i umem, ipak ga organizuje moj klub :)

P.S. Lazar je ipak previse mali za takmicenja, doduse bez problema smo isli na more i slicno :D