II kup maketara Vazduhoplovne akademije "Santos Dimon"

Previous topic - Next topic

voja

Можда је лик из обезбеђења помислио да сте из "Образ"-а и да сте дошли да неког бијете :)

.

airbamby

Aha, garant je pomislio "kad ovaj sa kacketom zamahne onim Spitfajerom pod miskom...."
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Profa

Batali ti to što je maketa - ono bre 1/48, pa deluje opasno... :o
BTW, ta zamerka sa tenkom nije jedina, ali je jedna od bitnijih da ja kažem hvala, iduće godine uživajte bez mene
Bogu fala što sam Lala! :)


lord sir giga

postovanje koleginicama i kolegama, uz prilozene slike imacete priliku da vidite deo maketa sa takmicenja.
Drustvo je bilo OK, upoznah neke nove ljude, videh stare i ispricah se i nasmejah dobro.
Neznam stvarno sta je bilo, ali znam da smo od strane obezbedjenje upozoreni da nema konzumiranja duhana u dvoriste (jedino van ograde sto sam i postovao), ali sam zato u jednom danu vise ulazio u skolu nego kad sam stvarno isao u skolu.
Propisi su propisi, a stanica 200 m niz put.
Ali je trebalo naravno reci obezbedjenju da nas negleda onako kako nas je gledao, i da smo mi pozvani da dodjemo i ulepsamo takmicenje, bez kojeg  takmicenja ne bi ni bilo.
Bilo je lepo pogledati  i uslikati (a i poskodati koje tuce srafova kao suvenir >:D :lol) 17104, kisa je malo odradila svoje pa su slike kokpita malo zamagljene.
Ko je imao prilike mogao je da pogleda snimke sletanja aviona, kao i slike naseg umetnika koji se potpisivao kao Radulovic.


Goran A.

Mislim da se rukovodstvo skole nije snaslo. To je u njihovoj organizaciji, ima njihovih ucenika pa su verovatno ovo posmatrali kao jos jedan skolski dan. Ukoliko ne smanje neke zahteve i ne usaglase stavove, vec mirise na bojkot od strane nekih ucesnika. Ako budu imali volje za sledece takmicenje treba im pomoci a ako budu tvrdoglavi onda ce se to svesti na skolsku manifestaciju.

milogor_strashni

ja doshao za vreme ocenjivanja .. nisam mogao da udjem...
a s obzirom da mi je ovo prvi put da uopste dolazim na ovakav dogadjaj, nisam znao za jadac i vezu izmedju satnice i mogucnosti razgledanja izlozenog...
verno cekao .. . shunjao se.. ne bio zadovoljan ponudom maketa/dekala za prodaju (sve to vec kupljeno, vishe puta... ceka  :hahaha) i na kraju nisam uspeo da docekam... da vidim modele -> zivot je kratak a glupih planova preterano puno :(

a mislio sam i da fotkam... razgledam.. ali avaj..

elem, s obzirom da vidim da je komsija slikao, nadam se da ce uskoro biti barem nesto slika...

u decembru chuchim ispred ulaza od pet ujutru.necetemeprevariti  :mjetal

airbamby

U decembru nemoras da cucis, jer se kod nas sudjenje radi dok posetioci razgledaju takmicenje....nema zatvaranja sale   :cheers
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

sezan

Blago receno ,ja sam razocaran!Svaka cast Aleksandru koji se potrudio i zeleo sve najbolje ali mi se cini da dosta toga nije bilo u njegovim rukama!
Prvo to neko pandursko ponasanje prema nama koji smo gosti u toj skoli..zabranjeno pusenje u dvoristu..zabranjeno nosenje kacketa unutar zgrade... :jok..O cemu se radi?Gde su zalutali ti ljudi u svojim glavama?
Drugo ,nemoze niko da mi dokaze da nisu mogli za prva tri mesta u kategorijama da obezbede medalje i maketu bar za prvog u kategoriji!Bruka!Ajde,maketa i manje vise ,za klince su najvaznije ...ali medalje bar nisu skupe!Od kotizacija su mogle da se kupe bez problema!
Sto se mene tice,ako ovaj trend bude u najavi za sledecu tekmu ,nee da me vide sledece godine..a i znam da im necu nedostajati!  :uaaa
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Goran A.

Niste bas svi bili informisani, ovo je malo takmicenje. Ja nisam ocekivao vise od ovoga. Ostao sam do 11:00h sve bilo super, pobeg'o pre incidenta. I mene je opomenuo za duvan, ja bio vojno lice, odma' poslus'o, bio dobar i sve u redu. Vidis kako moze, samo teras di'ciplinu!

lord sir giga

Sezance nemo si takav skola je takva kakva je male plate besni ljudi kojima smo jos samo mi falili.
Ne lupaj majketi, pa meni je bitnije sto sam video ljude nego da mi je neko dao Oskar popularnosti.
Zato bi nam i treba nasa federacija unija ili kako vise god da se zove koja ce propisati sta sve takmicenje mora da poseduje da bi se moglo odrzati, a ne ovde ova pravila onde ona i tako dalje.

sezan

O cemu vi pricate?Ja volim da mi bude opusteno ,lepo ,zezanje i relaksacija ...a ne neki dril tu i vojnicke fore!Ja sam bio u vojsci!Sad sam civil i hocu da mi bude lepo na takmicenju!Ako to ne mogu da postignu,netrebaju ni da organizuju takmicenje!Bez obzira kolko mal oje takmicenje ,medalje mogu uvek da se obezbede a makete bi verovatno po dogovoru dali sekciji ,sto kaze Bambi..kako je  bilo i prosle godine...
Mi nismo neka rulja nevaspitana i bezobrazna!I tamo gde nam je sve bilo dozvoljeno,lepo smo se ponasali i druzili..tako da ne stoje te opaske.... @Gigo (i iskuliraj se loma)
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

lord sir giga



Profa

Da ne zalazim u diskusiju, samo par pitanja i konstatacija za razmišljanje:
Gigo, ako smo im samo još mi falili, onda nisu trebali da organizuju takmičenje, zar ne?
AG02, prošle godine je bilo mnogo bolje i prijatnije, iako je i tada u zgradi škole pušenje bilo zabranjeno - nije bilo pravila oblačenja, mogao si da sedneš u kantinu, popiješ kafu i pušiš, bili su zahvalni za pomoć u organizaciji. BTW, danas zabrana pušenja nije smetala sudijama da u toku suđenja puše U prostoriji sa maketama (quod licet Iovi, non licet bovi)!
Sezan, prijatelju, žao mi je što se nismo sreli (a gde si ti bio, majke ti?), ali si u pravu za medalje - ne samo kotizacija, pa Aca im je i sponzora doveo... Ne bih da ga citiram, mnogo besan mi je došao kući posle takmičenja...
Bogu fala što sam Lala! :)