Su-17m2 Mastercraft 1:72

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ma detalje su tamo ispaknuti na pravom avionu tako da mislim da nije ok da se urezu.Najbolje je od plastike da se to odradi ali ja nisam imao zivaca pa zato sam zicu iskoristio.dodacu jos detalja kad sredim spoj kod trupa gde sam popunjavao plastikom.

Gusha

Plava za kokpit o kojoj  pricate se osim suhoja nalazi i u unutrasnjosti transportera, (An 26) i helikoptera (MI 8 ) i i za nju slobodno mozete da koristite boju RLM65!

dragan_mig31

Ja sve mislim da u mi-8 je malo vise svetlija.Kako sam na fotografije video to je jako svetlo plava.U suhoje je malo vise prema siva boja i je puno tamnija.

dragan_mig31

Danas je suhoj dobio svoju kamufalzu.Kako vam izgleda.boje su mesane od ono sto imam pri ruci MM i Rvell.Ostaje da se dosredi jos ponesto odozdo pa onda moze da ide u svetlo plavo.



oddball

da li si sablone radio blue tacom? meni deluje sasvim ok, mislim da ona zelena deluje malo svetlije i zasicenije.ali to ce lak malo da potamni.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

Hvala.Sve je farbano freehand :)

gasha

Izgleda interesantno, ne znam da li je tacno ali deluje vrlo lepo. :super

Boki

Uh, al' si izvežbao freehend farbanje, za desetku :super . Svaka čast. :cheers

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

dragan_mig31

Quote from: gasha on 09-11-2010, 17:13:28
Izgleda interesantno, ne znam da li je tacno ali deluje vrlo lepo. :super

hehe niti ja znam dali je tacno.ovo je mesanac od sastavnice i neke fotografije koje sam nasao preko interneta :)

sezan

Odlicno farbanje!Svaka cast!
Da oni su imalu ovakve luse seme!

:violin
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA