III Novogodišnji kup

Previous topic - Next topic

lord sir giga

Posto sam otisao skoro poslednji, vidim da me nisu mnogi pretekli u postavljanju fotografija, ali bice ih valjda.
Zao mi je sto nisu dosli ljudi iz KPa, ali carina je carina moze da prodje sve sto netreba ali kad smo mi maketari u pitanju moze samo HALT.
Stvarno sam se lepo proveo i nasmejao do suza, videh puno ljudi upoznah neke nove sto je i red.
Za divno cudo mislio sam da necu nista slikati posto smo se bas lepo ispricali prvo ja i Kolega iz Papairkolpra, koga ovom prilikom pozdravljam, pa sa drugim ljudima koje sam znao i upoznao, nekolicini pomogao u problemima, kao sto je kartica od Digitalca i ostalo.
Ali vrhunac je bilo trazenje kolege iz Nis Barbarosa i pronalazenje istog i kolege Alentijeva, od koga sam dobio dva Tompsona, i koristim priliku da mu zahvalim puno na poklonu trudu i radu, i osvojenom drugom mestu u samogradnji.
Atmozfera je bila jako fina i zao mi je sto nas je opet bilo "malo" (bilo nas je podosta ali nisu dosli svi, razloge znamo i oprastamo) maketa je bilo jako puno ali je kvalitet bio na nivou, bilo je svacega od podmornica do star warsa.
Pozdrav svima i vidimo se sledece godine.


Sijamski_Mrmot

Quote from: su27rules on 12-12-2010, 21:00:30
Lipo je vidjeti toliko dobrih maketa na jednom mjestu. Moze li mi netko reci tko je radio ovu maketu,u kojem je mjerilu  i da li je ista osvojila,hvala.



maketa je bila u izložbenom delu tako da se nije takmicila, nisam siguran da znam ko ju je radio :)

Profa

Mogu samo reći da su bila dva dana uživanja, iako sad šmrcam i sav sam nikakav... Mogu samo da zamislim kakav je npr. Bambi. :cry
Kvalitet maketa odličan (mada sam se nadao i još većem kvantitetu ::)), teško je bilo suditi...
Hvala svima koji ste došli, nadam se da ćete iduće godine doći i vi koji ste propustili, i drago mi je što je svima bilo lepo ... :super
Do neke sledeće prilike, pozdrav!!! :caooo
Bogu fala što sam Lala! :)

su27rules

Quote from: Sijamski_Mrmot on 12-12-2010, 21:10:41
maketa je bila u izložbenom delu tako da se nije takmicila, nisam siguran da znam ko ju je radio :)

Hvala!!

lord sir giga

#64
Evo nesto slika sa takmicenja pa uzivajte, sutra cu postaviti Ahtung Juden fotke, koje su inace fenomenalne makete.



E sad ide majstorija koja je osvojila drugo mesto uzivajte posto ja imam tu privilegiju da mogu da uzivam i kuci gledajuci Tompsone:




mikoyan

Lipo je vidjeti toliko dobrih maketa na jednom mjestu. Moze li mi netko reci tko je radio ovu maketu,u kojem je mjerilu  i da li je ista osvojila,hvala.



maketa je bila u izložbenom delu tako da se nije takmicila, nisam siguran da znam ko ju je radio.

To je moja maketa. Zvezda Su-30 1/72.

Srdjan

Quote from: mikoyan on 12-12-2010, 22:47:33
To je moja maketa. Zvezda Su-30 1/72.

E pa ziv bio!  :god :god

modellius

sve je bilo ok, super smo se proveli, a evo i naj interesantnijeg dela, rodila se prva maketarska ljubav!!! ja mislim da je to fantasticno, bolje od samih maketa! ( neka se niko ne uvredi, makete su bile prva liga )

Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Sijamski_Mrmot

e pa i ovo je lepo :)   odmah miraz da ugovorite!  :cheers

Hawkeye

Svasta bilo na ovom takmicenju,ali ako,nek su zivi i zdravi i da prave makete :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

Surla

Svaka čast za organizaciju, bilo je sjajno. Samo tako nastavite!

Profa

Quote from: Wittmann on 12-12-2010, 22:59:02
rodila se prva maketarska ljubav!!!

A' će se usrećiš sa prijatelja, alal ti ćufte :lol
Bogu fala što sam Lala! :)

pacman69

U ime članova MK MAKS iz Siska zahvaljujem se organizatorima III. Novogodišnjeg kupa te čestitam svim osvajačima na zasluženim nagradama. Bilo je odlično i vidimo se sljedeće godine!

nebkv

Sve pohvale organizatorima na izuzetno dobro organizovanom takmicenju.Ako se nastavi ovako po pitanju broja ucesnika,maketa i berze dogodine takmicenje i berza u izlozbenom prostoru muzeja,na oba sprata :)

iguanac

@Su27 rules: maketa je nosila radni naziv "Cigani lete u nebo" :pilot

Sve pohvale organizatorima - veliki broj maketa, dobar izbor, dobra berza, velika posecenost tokom celog dana, odlicno drustvo, lep fond nagrada za najmladje i za Kraljevcane...Svaka cast!
Sve vreme sam bio tamo i ne uspeh ni da pregledam sve izlozene makete - uvek je bilo zanimljivog drustva. U nadi da ce i ostala takmicenja ovako da izgledaju!
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/