Hasegawa F-104 G 1/48 Italijanskog RV

Previous topic - Next topic

zero


Goran A.

Quote from: A.M.I on 07-12-2010, 19:29:26
Mozemo o F-104 koliko vam je volja, samo bez wikipedije molim ;)

Da nisi ti Clarence "Kelly" Johnson?

pekar

kako realno izgleda da prosto nemam reči da ti opišem ......ma extra si ga odradio :mjetal
IL-76

Aleksandar

Fenomenalan rad, MNOGO mi se dopada!
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

djnik


oddball

stvarno jako dobar rad, koliko vidim ti si uradio samo 3 makete ali su vrhunske. meni licno se najvise dopada prethodni MiG-21 ali verovatno je to subjektivni dozivljaj zato sto mi je ta letelica draza, sto ne znaci da je Starfajter ista lose uradjen. svaka cast, zaista! nadam se da ces neki od njih doneti na III kup akobudes dolazio da ih gledamo malo uzivo.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

menestenasli


YU-DFY


dusko

Ovo je savrsenstvo ne znam sta jos da dodam :mjetal :mjetal :mjetal

Milan18111

Hvala Svima na pohvalama .....i kritikama,koje su na moju zalost istinite...

Deklali su ti koji su diktirali koji ce aparat biti....a ja nisam imao ni jednu fotku tog 51-11 a nisam imao ni ventrale.
To sve pokazuje koliko je dobro postavljati makete u "Projekte u radu".... :headbang

To je sve ispravljeno u ova dva dana...tako da je ovaj F-104 doradjen koliko je to bilo moguce....
Ventrali su postavljeni  a i top je zatvoren.
Rakete nisam hteo da skidam...to bi zahtevalo malo vece probleme,narocito oko bojenja.
Drugo,imali su mogucnost nosenja istih ali nisu praktikovali jer je pri poletanju i sletanju dolazilo do ostecenja IC glava...

Jos jednom hvala Svima....
Evo slika...





Sandman

To je to sada Milane - bravo za trud oko popravki! ;)


bungynik

#42
Zao mi je sto nisi ranije ngovestio da ces raditi F-104. Imam dosta materijala o S varijanti, ali evo ti sad o0vo za proveru.


Zoki969

Sjajno u svakom pogledu !!!
Bravo i svaka cast  :super

Kerber

Sad je bas kako treba !
Ne pipaj nista vise !  ;D