T-72M NVA (ex DDR) posle manevra u 1:35

Previous topic - Next topic

Patriota

Švabo ko' Švabo, našao da traži dlaku u jajetu. Rukohvati su mu bili malo preveliki, pa sam zato morao da ih skinem i uradim još manje. Je*** budalu.  :deadhorse  :violin





Slobo

Pazi ti da Švabo možda ne posećuje forum  :hahaha Odlično ti ide za sad, pozdrav!

Plavac

"E tako se to radi" svaka cast majstore  :cheers

Boki


Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Patriota

Danas je palo grundiranje pomoću aribrush-a. Pri tome sam odmah i naneo onaj tipičan površinski izgled livene kupole.




dragos

Dobro ti ide.Jedva cekam da vidim  boju.Promenio bih tri stvari.Znam da si prepravljao kupolu,ali navlaka topa ti izvire iz celika kupole,ne znam planiras li to doradjivati.Kuka na kupoli nize treba ici.Limariju na nisanskoj spravi bi trebao promeniti,ovaj deo iz kutije je bezobrazno debeo i netacan,a treba ti minut za prepravku.

Patriota

Ništa više ne radim, niti menjam. I ovo šta sam mu odradio je više nego što je plaćeno i dogovoreno.  :jok

Patriota

Momci, džaba molbe oko izlaganja tuđih slika. Moram da poštujem volju mušterije, a verovatno i postoji razlog zašto je sve to tako kako je.

Ali, evo svežih slika mog rada.







Bartsimpson

Tako se to radi...Kratko i Jeb...... :hahaha
Salu na stranu..Do sada je dobro ispalo...

Patriota

I ovde su radovi napredovali. Pošto sam danas pretežno radio sa crnom bojom, uzeo sam da ofarbam točkove od ovog T-72 i M-47 Patton-a, kao i suknje tenka T-72. Ovaj tenkista, tj. komandir tenka, je iz DRAGON-ovog seta sovjetskih modernih tenkista. I on je dobio crnu boju, pošto je NVA krajem 80'-ih prešla na unitarne tenkovske uniforme crne boje.



Patriota

Evo i tenkiste, tj. oklopnog komandanta NVA armije, sa crvenom signalnom zastavom.


Patriota

Evo novih slika. Tenk je 99% završen. Nedostaju još neki sitni detalji. Švabo prvo bio oduševljen sa otvorenim dimnim bacačima, pa se odjednom predomislio i zamolio me da ih ipak uradim zatvorene, jer navodno oni na manevrima nikada nisu koristili iste.





Patriota

Evo poslednji zahvati na ovom tenku. Mušterija je htela poklopce na IR-svetlu i svetlu ispred komandirovog otvora. Četiri otvorena dimna bacača opet su zatvorena. Sutra slede slike za galeriju.


Bartsimpson

Reci kako si na uradio tu maskirnu mrezu pozadi na tenku,osim ako nije kupovna...

lord sir giga

Ja bih po slobodnoj proceni rekao da je to kaliko zavoj i to ceo sredjen bojom i dodacima da bi izgledalo kao maskirna mreza.
Inace stvarno si ga sredio, kao da je sad sa manevara izasao.
Rekao bih da je i ova greda pravo drvo samo lakirano.
Fenomenalno si odradio poklopce za IR svetla