Mosonmagyaróvár 2011

Previous topic - Next topic

batana

Milan uze i srebro...
cisto da se zna tri medalje....


Tomcat

Pridruzujem se cestitkama  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

PELE

Pozz svima,

Eo' da i ja kazem po koju... takmicenje je bilo fenomenalno, vrhunska organizacija, vrhunska berza. Nemam primedbe sto se hotela i hrane tice, stvarno je sve bilo fenomenalno.

Svi smo ukupno pokupili 15-ak medalja, nadam se da ce ih sledece godine biti vise! Milan je uzeo 1. mesto u jet-ovima 1/48, a 2. mesto u EU kategoriji. Neka me neko ispravi ako sam pogresio.

Moson je takmicenje na koje zaista treba otici, necete se pokajati!  ;D


Goran A.

Jesi li ti pobeg'o iz skole?

iguanac

Bese dobro, berza samo takva. Problem - u povratku ukacismo smenu na granii...sat i po cekanja i guranja kola...4 automobila sa maketarima, vreme je brzo proslo.
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

PELE

Quote from: AG02 on 18-04-2011, 12:29:28
Jesi li ti pobeg'o iz skole?

Pa morao sam... u petak.  :P

Mikoyan29

CESTITKE kolagama maketarima na zasluzelim medaljama!  :super
MK "Oluj"

Messerschmitt

Честитке свима! Ајд сад окачите неке слике да и ми мало паримо очи  ;D

Suhoj

Takmicenje ludilo, bas bas je bilo ekstra, okacicu neke slike kad budem imao vremena danas.
Ja uzo 4 medalje moram da se hvalim malo ;D ;D
Svaka cast Dejanu i Milanu za osvojene medalje u seniorima to je stvarno velik uspeh, jos i zlata  :)
Takodje svaka cast i Peletu za onaj pehar za MiG-21.
I Aleksandar Tumbin je osvojio isto u seniorima cini mi se drugo mesto.
Mozda sam preskocio nekog ne zamerite  :)
Potrosio sam doooobrih 250e na makete i pribor (nemoj da me ko cuje  ;D)  tako da se sad krece u nove akcije  :)

Aki

Неша и ја стигли рано јутрос возом. Могу вам рећи да је путовање возом одлично, доста подношљивије него колима, поготово што нема много људи, па може лепо да се легне у купеу. Ја сам цео пут преспавао, уз непријатно буђење од стране полиције на граници  D:)
Једино је мало зезнуто око ношења макета које купите, али ја сам моје разделио овима који су ишли колима  0:)
Такмичење је било феноменално, кокуренција одлична, берза на нивоу, све у свему изузетно сам задовољан.
Скоро цела екипа из Србије је ишла у суботу вече у ресторан, одлична је била храна, и било је супер зезање. Морам да похвалим онај њихов специјалитет Принц Имре(д'умре)   ;D

Догодине у Мошону

PELE

Aki, bio sam u iskusenju da ti "zaplenim" SA-6, cisto da znas...  ;D

ALEX T

Cestitike svima na medaljama.
Dekijevi i Milanovi avioncici su mnogo bolji uzivo.
I ja da se pohvalim za-

H13   1/48 harcjármű   
ARANY   Tumbin   Aleksandar   PZKPFW IIIL

Treba da slikam pa cu ih okaciti.

Pozz

gmiserbia

Ево 30-так слика из Мађарске http://krilapetrovgrada.blogspot.com/

Kerber

Cestitam osvajacima medalja !
To !
Tako se to radi ! Kratko, ali j**itacno ! ;)
Bravo!