МиГ-19

Previous topic - Next topic

PELE

Поз људи,

Ја учествујем са Мастеркрафтовом 19ицом која је јако лоша али ћу се изборити са њом некако...  :)



Још не знам чије ће ознаке носити, да ли ће бити камуфлажни или не и која верзија.

Слике ускоро!


Sandman

Polako, za oznake nemoj da brzash, vec cesh u medjuvremenu iskristalisati ideje - kokpit bi trebalo da je u istoj boji za bilo koje RV da radish oznake?

Ne zaboravi samo slike delova da okachish!  0:)

PELE

Да, кокпит је углавном у истој боји, нека мешавина плаве и сиве. Што се ознака тиче, можда буде кинески, совјетски, сиријски, египатски, источно-немачки... широке су могућности.  ;D

Фотка са деловима:



Надам се да ћу у току дана почети са радовима на макети.


Поз

Goran A.

Nije bas toliko strasan, zavisi od tebe koliko ces ga napraviti zanimljivim..

sezan

Znam ja kakav je! :zvizduc I bije bas naiva,ima da se delje dobro!Ali sta je to za tebe!Znam da ce da bude odlican ,ako ti to budes hteo!Srecan rad!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

jak

Super! I ja radim istu maketu, ali u oznake Albanskog RV-a
Sretno

Nemsy_29

Lako ces ti za oznake da izaberes, odradices ti ovo kako treba.

Pratim  :)

PELE

Ма да, ознаке су најманји проблем...

Уклопио сам труп на суво, за сада све изгледа ОК. Видећу како ће се уклопити остали делови...

Milan18111

Sezan te samo plasi,znas :naughty.
Maketa jeste malo losija ali uz malo truda moze da se dotera .
Jos kad bi bio Albanski... :super

PELE

#9
Ма хоће да ме натера да одустанем од кампање...  :naughty Шалим се...  ;D

Пре пар сати сам шмирглао резински кокпит и ја сам јако задовољан како је постављен, нисам имао неких већих проблема.




Остаје још табла и седиште, сутра склапам остатак и кокпит може на фарбање...


Brutalna mašina!

U Kbely muzeju (ČSR) sam se ga nagledao. Pogotovo me impresionirao isto tako brutalni top od 30mm, koji vidim, da je na maketi jako slabo urađen.

Josip