Mig-21PF

Previous topic - Next topic

Mit@_koRupCij@

Kao sto naslov kaze, Academy-ev migonja u 1/48 razmeri. Solidan kvalitet delova.

Jos nisam odlucio u koju cu semu da ga farbam, ali mi je egipatska sema nekako najprimamljivija.
           

Od dodataka samo Pavla kokpit.
Pozdrav


Milan18111

#1
Iako nije bas najtacnija  i ima par mana,sa malo truda ,moze da se dovede na sasvim zavidan nivo.
Dobro je sto ubacujes rezinski kokpit,taj koji su dali nije za MiG-21.... ;D
Sa zanimanjem cu pratiti ovaj projekat a ako treba neka pomoc,vici... :naughty

PELE

Одличан избор макете! Једва чекам да почнеш са радом!  :cheers

Nemsy_29

U kampanji od svega po malo  ;D

Odlican izbor makete, pratim kao i sve radove u kampanjama  :)

matilda

fino,fino...
ajd pocni,ovo mi vec prija ocima.
stevan

Mit@_koRupCij@

Polako, sad doterujem kokpit. Za sad evo vam kontrolne table.

Poz

Sandman

Instrument tabla deluje odlichno!
Jesi li farbao instrumente ili je to detalj sa nekog kolor ecovanog seta?

Deluje kao da si stavio kap gloss laka preko instrumenata - ako imash Kristal Klear (ili neki slichan lepak za prozirne delove slichan Drvfoxu) mozesh staviti po jednu kap preko instrumenata radi simulacije staklica...

Mit@_koRupCij@

Quote from: Sandman on 04-02-2011, 08:46:31
Instrument tabla deluje odlichno!
Jesi li farbao instrumente ili je to detalj sa nekog kolor ecovanog seta?

Deluje kao da si stavio kap gloss laka preko instrumenata - ako imash Kristal Klear (ili neki slichan lepak za prozirne delove slichan Drvfoxu) mozesh staviti po jednu kap preko instrumenata radi simulacije staklica...
Rucno sam farbao instrumente tj. koristio sam one koje sam napravio u Corelu (ali ne sve jer se boja sa papira skida u kontaktu sa lepkom).
Stavljao sam i kapi gloss laka, ali ovaj kristal klear nazalost nemam.
Odsjaj svetla malo kvari instrumente na ovoj slici, pa cu pokusati iz nekog drugog ugla da slikam. Ali otom-potom...
Pozdrav

Goran A.

Treba da impregniras papir pre lepljenja da lepak ne skine ili rastopi boju. Mozes da prelepis papir tankim selotejpom  sa jedne i sa druge strane, tako im lepak nece moci nista a dobices efekat stakla.

Mit@_koRupCij@

Doradih ovaj kokpit. Nije lose ispao, jel da?  :)


Dobro se uklapa u kalup trupa tako da mi je spajanje istih sledece.
Pozdrav


PELE

Svaka čast, teraj dalje!  :cheers


Mit@_koRupCij@

#13
Mali update. Ubacio sam kokpit u polutke, i sredio spojeve. U izduv sam stavljao alufoliju kako bi donekle izgledalo kao na pravom.

Trenutno radim na kablovima u wheel bay-u, i ide veoma sporo...

Komentari i kritike dobrodosle.
Pozdrav

Nemsy_29

Super izgeda za sada, ove dorade su odlicne. Samo nastavi ovako, bice na kraju odlican migonja  :)