Me 262 Revell

Previous topic - Next topic

Milan18111

Odlican rad,nema sta.
Sve pohvale.

dusko

Evo ovako sto se tice stakla hvala kolegi Drakiju koji je ljubazno ustupio svoj visak (negde iz naftalina :D) za lakiranje mogu reci sledece lak razredjen 60:50 u korist razredjivaca i koristio sam Gunze akrilini razredjivac(na Lakiju je bio bagatela oko 3,5USD) malo sam smanjio pritisak i pazio da li je dobra gustina kaoo ne bi bilo pomorandzine kore morao sam sve da ponovim iz vise prolaza i nisam nesto mnogo pravio pauzu izmedju slojeva tek sutradan sam ponovio postupak sa malo redjim lakom daljina sa koje sam prskao je bila nekih 10cm malo sam se mucio jer imam diznu 0,2mm pa cu morati da nabavim 0,3mm .eto deluje jednostavno a nadam se da sam bar malo pomogao.Pozdrav.

Kerber

Vrlo dobro !
Ma sta dobro - odlicno !
Samo tepaj dalje i zavrsavaj...
Mozda ti je Draki vec rek'o, al' tu je nos valjda zelen, nije k'o na sastavnici - plav, jer je to stabni avion, a boje stabnih eskadrila (sevroni i brojevi ) su obicno, u tom periodu, bili zeleni...Proveri za svaki slucaj...ja sam se, znam, na mojoj maketi zezn'o.

sezan

Odlicno izgleda!! Farbanje si mu pogodio samo tako...!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dusko

#34
Hajde da malo nastavimo tamo gde smo stali ,vozila jos nisu kompletno gotova i ostatak inventara oko aviona ,evo par slika i ne zamerite na haosu jer jos nisam odlucio gde ce sta tacno stajati.




Slobo

Ih, ko bombonica je! Imam i ja jednog u šteku, ako bude upola dobar kao ovaj tvoj biće dobro!

dragan_mig31

Nije moje podrucje ali ovo izgleda stvarno lepo :) svaka cast.

sezan

AUU ala je dobro!Daj samo "bolje" fotke odnosno makroplan malo..vece i blize....Svaka cast Dusko..  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Bojan Ue

Uh, slozicu se sa kolegom Sezanom, ovo je fantasticno! Dobra kombinacija sa ovim vozilima i dodacima a i stajanka je lepa.  :bravo

dusko

#39
Potrudicu se da uslikam malo bolje nisam bas dobro ocenio daljinu jer sam se bojao da slike ne budu prevelike tako da se dosta detalja ne vidi na primer drybrush efekat,pa wash ali kao sto sam rekao jos nije sve gotovo i ocekuje me jos dosta posla,pista je stavljena redi radi samo zbog slikanja planiram i tu da uradim nesto lepse eto toliko za sada ...ziveli pa idemo dalje.

dusko

Mali nastavak pokusao sam da napravim sto bolje slike ,jos nedostaje osoblje na pisti ,pistu sam napravio u domacoj radinosti a trava je static grass evo toliko od mene pa nadam se da cu uskoro sve privesti kraju.

Goran A.

Bas lepo izgleda i maketa i dodaci.

Bojan Ue

Fantasticno izgleda cela kompozicija bar po meni!  :super  :super Meser mi jako dopada!  :mjetal

drakii

Eeee, pa lichi, :naughty, dopada, popreilchno, ali kada si ga sekao , upravljachke povrshine ostadoshe u pasivu, naravno tvoj izbor, ali bi mu leglo, onaj hackenkreutz je kao popio neku ili je od isparenja erbrasha,  :hahaha, briga te, leeeepo, pozdrav