T2 E BUCKEYE Revell 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Matchboxova maketa.Prilicno rusiticna i gruba.Paneli u negaitivu ali bez detalja koji moraju a se dorade,narocito kokpit koji je prazan totalno...!Pozelite mi srecu...!  ;D







Radim Grka  160 077 koji je jako interesantan...


"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dragan_mig31

Samo napred,imam istu ovu maketu kod kuce ali nemam zivaca da bi je radio :D

Milan18111

Jos jedan Grk... :cheers
Jeste da je malo grubo uradjena ali sredices ti to,ne sumnjam.

topalovicdj

samo napred.Pomalo izbledela vijetnamska sema,i na mom/Matchbox radjen pre20-tak godina/ jos i vise.Imao sam priliku da ih vidim uzivo u bazi kod Larise avgusta 95 u Grckoj za dan otvorenih vrata.Nazalost tada nisam imao digitalac.
pozdrav Djordje

sezan

Lepa maketa! Blago tebi...  :love
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Goran A.

Ta maketa moze jako lepo da se uradi, u sustini par stvari koje se odmah uocavaju a to su kokpit i trap. U kokpitu ima vise posla. a na trapu malo hidraulike i gotovo, mozda jos malo antenica i malih uvodnika za pothladjivanje. Ako budes hteo da docaras ofucanu boju bices vise nego zadovoljan.

Sandman

Jako zanimljiv avion, a eto retko vidjen kod nas... lep izbor!

Srecno u radu, obrati samo paznju kod usisnika, nisam siguran da li je u pitanju bash ova maketa ili u nekoj vecoj razmeri, ali na jednom stranom forumu je autor makete pogreshno zalepio usisnike pa je imao muke oko ispravljanja - izgleda da je bilo pogreshno neshto dato u sastavnici a oblikovani su tako da mozesh lako da se prevarish...

U svakom sluchaju prati i referentne slike za sve shto radish pa ce biti lakshe ;)

Lep je i izbor sheme farbanja... video sam maketu uradjenu u ovakvim bojama - jako dobro mu lezi!

Profa

Evo ga, i ovaj se sprema za letovanje :D
Lep izbor, baš ružan avion ;)
Samo napred, ne sumnjamo u tebe! :super
Bogu fala što sam Lala! :)

PELE

Odlican izbor kamuflaze, jedva cekam to da vidim.

A maketu ces srediti boli glava, u to sam siguran!  :cheers

Hawkeye

E rad na ovoj maketi cu pazljivo posmatrati :) .Slazem se da je skromna,ali verujem da se moze dobro uraditi,a i avion je neobican i lep na svoj nacin.

'Уживај младићу за младости своје!'

sezan

Evo malog napretka!Jes da imam pre ovih "projekata" za kampanje neke svoje "licne" koje hocu da zavrsim ,ali i ovi idu polako....ima vremena! Maketa je , "budi Bog s naMA" ,ODNOSNO daska ,NISTA NEMA ! aLI CU SE POTRUDITI MAKSIMALNO da to bude sve lepo i kako treba...!Sedistem sam se  "malo" bavio i generalno uklapanjem pa iskoristih "viskove" boje kao prajmer pokazni...






"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Sedista su jako dobra, odlican posao!  :cheers

Maketa je tezak balvan, ali ce na kraju biti super! Samo napred.

sezan

Evo zavrsio sam i pojaseve ugrubo ....


..i to bi trebalo ovako odprilike da izgleda na kraju...
(sitno je majku mu)  :uaaa
Al ce ga opravimo... ;)



"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Nemsy_29

Dobro ti ovo ide za sad, avion je prava egzotika.


Jovac

Lepo si ti ovo započeo , pošto tebi to tako lepo ide  , nateraćeš i mene da ga izvadim iz šteka i počnem da ga radim . Moram priznati da sam ovaj avion već otpisao , ali ipak ću ga odraditi .