T2 E BUCKEYE Revell 1/72

Previous topic - Next topic

Profa

Vlado, za sada uspevaš da se izboriš sa nedostacima... Jedva čekam da vidim šemu :naughty
Bogu fala što sam Lala! :)

sezan

#16
Evo minijaturnog napretka..



..kakve sam "daske" od sedista dobio ovo je jos i fino ispalo po meni...malo su mi kopce ispale vece nego sto sam hteo ,ali nije strasno(bar uzivo kad se gleda)! Samo da ih spakujem u kokpit i da ga napokon zatvorim i onda ce da bude pesma...

:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Goran A.

Pre par dana sam gledao jednog 90% zavrsenog u beloj navy semi i odlicno izgleda popunjen dekalima i crvenim panelima. Radjen je cist u polusjajan, jedino sto mu nedostaje su detalji kokpita sto se moze prevazici dobrim pilotima, naravno ko voli da ih stavlja.

Sedista koja si napravio ce svakako pomoci. Moze da bude odlicna maketa uz malo truda.


sezan

T2 polako dobija formu! Bice jos prepravki ali nista strasno.. :cheers


"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

Dobro izgleda, sredi mu samo malo spoj levog usisnika sa trupom - mala shupljina ti je izgleda ostala tu.

sezan

Nije to rupice vec se tu zavrsava linija ali je malo sira pa iz tog ugla odakle gledas deluje tako...Ima tu sredjivanja jos...kojekakvog. Hvala!  :violin
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

Znam da je tu panel linija, bash sam gledao na slikama pravog. Ima tu duz usisnika mali "kanal", ali ovaj sam spoj ispade iz ovog ugla vidljivo za doradu :) Ma samo mu malo surfejsera nabaci i ochisti thinerom i bice ok...

U svakom sluchaju chekam kamuflazu - jako je lepa za videti, pa hajde, na posao (ko ti kaze  ;D) ;)

sezan




mali update..farbanje ...bice tu jos popravki i nijansiranja posto je specifican ovaj beli 77..


"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Mikoyan29

oodlicna kamuflaza, nego hoce li biti gotov do pobednika? :think
MK "Oluj"

Slobo

Konačno nastavak! Sviđa mi se vrlo!

sezan

Nije lose..ZASADA..ima tu jos rada i oko same boje.
Nije on za takmicenje nikako. Polica mu je najdalje gde ce da ode.  ;D
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

vlajko&marko

Odlican za sada
u krajni ishod nesumljam
:cheers

sezan





Malo sam mu "popravio" farbu.
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

Vlado, bicu malo strog, jer znam da mozesh ovo valjano da uradish!

Nisi trebao freehand prskanjem da popravljash fleke na kamuflazi jer se bash vidi!

Uzmi napravi maske od pausa ili papira, kuglicama od blutaka ih malo odigni od povrshine makete i onda naprskaj zeljena polja.
Tek onda ponovo uzmi malo posvetljenim nijansama pa po sredini polja odradi - bice mnogo bolje veruj mi - greota da ovako ostane, pa makar bilo i za vitrinu/policu!

Komentar povlachim dodushe ako je ovako bilo i na pravom avionu - na one dve slike iz prvog posta se ne vide gornji delovi krila, pa ne mogu da tvrdim za to ;)

Hajde sad, nazad u farbaru - try you must! :P :D

PELE

Meni se mnogo svidja ovako jer boja deluje dosta ofucano! Probaj da izbledis i oznake, bice vrhunski!  ;)