MiG-29 RV-SRJ Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

Patriota

Zdravo Pele,

ma znam da praviš avion u 1/72. Bio sam malo brzoplet. Lapsus koji nastaje sa godinama starosti.   :P
Inače probaj onu varijantu sa aluminijumskom folijom.

Patriota



PELE

Ok, prošlo je 100 godina od kako sam zadnji put nešto pisao ili postavljao slike u ovom topicu...

Maketa je ofarbana i lakirana. Pošto se na 29kama vide tragovi stare zastave, pokušao sam da to uradim, i zadovoljan sam kako je ispalo. Dodati su "brkovi" na pito cevi, zamenjene su postojeće antenice tanjim i još par sitnica.











Sledeći put se vidimo u Završenim maketama.   ;)

sezan

Odlican! BAs si ga doterao!Jedva cekam da ga vidim zavrsenog!

:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Nemsy_29

He cudan mi ovako cist  ;D

Aj teraj dalje sada

Tomcat

Jel mu ovo originalni nos ili si stavljao rezinski?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

kapetan

Vrh, tebra! Sećaš li se sa kog sajta si naručio olfine testerice?

Mikoyan29

Uuu Pele pa ovo stvarno izgleda odlicno....jedva cekam da ga vidim uzivo, u Senti nadam se  :super
MK "Oluj"

PELE

@Tomcat - Ne, nisam stavljao rezinski nos već je Italerijev. Dodao sam samo "brkove" i to je to...

@kapetan - Da, kupljeno je u M-Hobby-ju. :)

Paja

Jel imas slike brkova? Kako si to uradio? Onako,malo detaljniji opis... Ako moze?  :lol

dusko

Sasio si ga za sve pare jedva cekam da vidim dekale na njemu. :cheers

Nemsy_29

Obavezno zastiti "metalic" delove pre lakiranja, gube sjaj i postaju neka vrsta svetlo sive onda

AirGuard

@nemsy-kad kazes zastititi mislis li na proizvode tipa maskol i sl?

Nemsy_29

Ne, mislim da ih ne prska lakom preko da se ne bi promenila nijansu, a to pod zastitom sam mislio da preko alu delova stavi neku traku