F-84 JRV "571" - Tamiya 1/72

Previous topic - Next topic

drakii

Da dozvolim sebi da mi se veoma savidja uradak, jeste da deluje maketasto, ali je vrlo lepo, dodushe ne videh ga uzivo, verovatno izgleda bolje u tri nego u dve dimenzije, josh jedno domache grmeche vrapche u tal, bravo , pozdrav iz Nish, da budemo jastni, nisha je mesto gde turamo amreli i mantili, bre i na zeleznicku stanicu pishe Nis, a ne Nisa, to vam je i prastari naziv za reku Nisavu na koju je postaven i moj grad, .......

djnik

Kamuflazu jesam radio slobodnom rukom, odlucio sam da ne lepim maske jer se to brasem moglo odraditi sa mekim prelazom. Na ramu kabine sam popravio krug, jeste bio malo asimetrican, nije bio razlog maskiranje nego Tamiya barem na mojoj maketi nije odlila taj detalj kako treba.

Dosta dobro ispadoshe svetla na rezervoarima, a i detalji unutar prostora za mitraljeze su ok - mislim na zichke Wink

Dada

Odlican T-jet Djole! Samo jedno pitanje... Dali su ramovi kabine farbani belom bojom ili nekom sedef nijansom? Koliko mi je poznato, tanderdzetovi ramovi kabine su u sedef boji, za moj primerak sam konfiskovao lak za nokte od devojke, pa cu da probam....

Jadgkommando

Quote from: djnik on 09-04-2011, 06:57:42
Kamuflazu jesam radio slobodnom rukom, odlucio sam da ne lepim maske jer se to brasem moglo odraditi sa mekim prelazom

Eeee tako i treba!

Bravo, Odlichan! Najlepsi F-84 na forumu.  8)

mikoyan

Lapo, lapo. Tacno, fino i edantno. Pozz

djnik

Ja sam farbao belom bojom, nisam znao da je sedefasta nijansa.